Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


JŪNIJA MĒNESIS

01/06/2023

Jūnij, tu esi klāt! Smaržo agrie vasaras rīti, rasas pilieni ieskauj pļavas, taureņu spārni atspīd saules gaismā un visi gaidām vasaras saulgriežus, bet tikmēr turpinām priecāties par laiku, ko pavadām Mārupes Namiņā!

 7. JŪNIJS - VASARAS PRIEKI!

Jūnija mēnesis ir klāt,
Varam kājiņas ievingrināt -
Skriesim, leksim, sportosim,
Zīmēsim un burbuļus pūtīsim!
 
 
 
13. JŪNIJS - VESELĪBAS MINISTRIJAS LEKCIJA
 
Veselības ministrija 2023. gada februārī uzsāka plašu bezmaksas izglītojošu pasākumu ciklu īstenošanu izglītības iestādēs par bērnu traumatisma profilaksi. Izglītojošo pasākumu mērķis ir izglītot un informēt dažāda vecuma bērnus par drošību, biežākajiem traumatisma veidiem, traumu gūšanas apstākļiem un veicamajiem profilakses pasākumiem, tādējādi veicinot bērnu traumatisma prevenciju Latvijā. Arī šodien pie mums ciemojās pasniedzēja D. Kalniņa, kura uzskatāmi un interesanti pavēstīja par būtiskāko, kā sevi pasargāt 4 - 7 gadus veciem bērniem! Paldies pasniedzējai un Veselības ministrija par piedāvāto lekciju bērniem, domājot par viņu drošību!
 
21. JŪNIJS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE. 
Visu gadu dziesmas krāju,
Jāņu dienas gaidīdamis,
Nu atnāca Jāņu diena,
Nu dziesmiņas jāizdzied.
Šodien kopīgi ar mūsu mīļajiem Čučumuižas rūķiem, Krustmāmiņu un Rūķīti Taustiņu izdziedājām Līgo dienas dziesmas, iepazināmies ar vasaras saulgriežu tradīcijām, kā arī iepazinām jāņu zāles un daudzinājām mūsu Mārupes Namiņa vadītāju Līgu un arī Jānīšus. Lai skaists svētku gatavošanās laiks jūsmājās!
 
 
22. JŪNIJS - LĪGO DIENAS CIENASTA GATAVOŠANA UN CIENĀŠANA.
Līgojati, līgojati,
Nav vairs tālu Jāņa diena,
Šī dieniņa, rītdieniņa,
Parīt pati Jāņa diena.
Ar līgo dziesmām skan Mārupes Namiņš, daudzinām mūsu vadītāju Līgu, griežamies dejā un galdā ceļam pašu gatavotus pīrādziņus un cepumus! Sirdī kuram svētku prieku, ceļu saules apmirdzētu un spēku Jāņu zālēs salasīt!
 
30. JŪNIJS - PASTAIGAS PRIEKI!
Sauleszaķi, es skriešu ārā tevi samīļot! Gribu kopā cept smilšu kūkas, ūdens lāsēs valdzēties, ritentiņus gaisā mest un pilnu punci smieklus pieēsties!