Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


MAIJA MĒNESIS

01/05/2023

Maijs ir ienesis svaigu gaisa malku jaunam mēnesim iestājoties. Gaiss smaržo pēc ziediem, dzirdama bitīšu sanoņa un lapas plaukst zaļā krāšņumā. Saule atver dabas skaistumu un atplaucē mūsu sirdis pēc ziemas tumsas, kā māmiņas mīlestība.

 8. MAIJS MĀMIŅDIENAS KONCERTI

Šodien aizsākam sirdssiltu koncertu nedēļu par godu Māmiņdienai! Plaukst pavasaris, smaržo daba un pukst mīlestības valodā māmiņa sirds. Māmiņa ir visa sākums, māmiņa ir siltums, māmiņa ir visa pasaule! Šodien strazdulēnu grupas bērni iejutās taureņu tēlos kopā ar audzinātāju Elīzu un auklīti Ingu, bet cīrulēnu grupas bērni pārtapa par mārītēm un sienāžiem kopā ar audzinātājām Sandu, Sarmīti un auklīti Artu! Visskanīgākais un rosīgākais kukainītis bija mūzikas pedagogs un Mārupes Namiņa vadītāja Līga! Paldies māmiņām, ka izspēlējāt kukaiņu balli kopā ar mums!

Strazdulēnu grupas bērni. 

Cīrulēnu grupas bērni.

9. MAIJS DZEGUZĒNI DODAS CIEMOS PIE DŽIMBAS

Šodien dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām un auklīti devās ciemos pie Džimbas! Viens no aizraujošākajiem piedzīvojumiem, kā 5 līdz 10 gadus veciem bērniem stāstīt par viņu personisko drošību attiecībās ar citiem cilvēkiem, ir doties ciemos pie drošuļa Džimbas, kurš dzīvo organizācijā “Centrs Dardedze”, Rīgā. Nodarbībā interaktīvā un iesaistošā veidā kopā uzzinājām:

  • kas ir personiskā drošība attiecībās,
  • kas ir labi un kas ir slikti noslēpumi,
  • kā atšķirt labu, sliktu un slepenu pieskārienu,
  • kas un kā var nodarīt mums pāri (emocionāli, fiziski, seksuāli un interneta vidē),
  • kā ķermenis signalizē par nedrošām situācijām un kā tajās rīkoties.

Paldies par brīnišķīgo uzņemšanu Centrs Dardedze un bērniem par iespēju uzzināt un pastāstīt pašiem, ko līdz šim ir apguvuši. Džimba bija ļoti lepns!

 9. MAIJS MĀMIŅDIENAS KONCERTI

Šodien savas mīļās māmiņas priecēja Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Rutu, Alisi un mūzikas pedagogu Līgu, kuras izkrāsoja debesu jumu spoži! Bērni kā mākonīši un saulītes uzmirdzēja un dalijās ar visskaistāko. Kā mazi saules zaķēni tie sasildīja māmiņu sirdis! Savukārt dzeguzēnu grupas bērni, kopā ar audzinātājām Zanēm un brīnišķīgo Līgu, iejutās ziedošā krāšņumā. Lai zied māmiņas sirsniņa un plaukst mīlestībā, ko dāvājām mēs!

Zvirbulēnu grupas bērni.

Dzeguzēnu grupas bērni.

10. MAIJS MĀMIŅDIENAS KONCERTI

Šodien noslēdzošajā koncertā mīlestības bučiņas sūtija Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātājām Alisi, Emiliju un Sņežanu. Visskaļākā čiepstētāja mūsu Līga - Mārupes Namiņa vadītāja un mūzikas pedagogs. Spārniņi priekā kust, knābītis dziesmiņu dzied un sirsniņa laimīgi pukst katram bērniņam! Mīlu savu mammīti ļoti, ļoti!

11. MAIJS DABA MŪSU MĀRUPES NAMIŅA PAGALMĀ

Koša tā kā pienene ir šī mūsu dieniņa!

16. MAIJS ZVIRBULĒNU KĀRUMS

Zvirbulēnu grupas bērni šodien iepriecina paši sevi kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Aretu. Griežam ogas, drupinām cepumus, maisām un trauciņos saldo ēdienu saliekam. Launadziņā nogaršosim mūsu veikumu - būs gardi gan!

17. MAIJS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE

Pa ābeļziedu puteni mūs apciemoja Čučumuižas rūķi, tērpušies ziedu svārkos un somā atnesdami dziesmas par mīļajām māmiņām. Pateicībā rūķīšiem, Krustmāmiņai un Rūķītim Taustiņam par dāvāto mieru un mīlestību!

17. MAIJS - DZEGUZĒNU RABARBERU PLĀTSMAIZE

Šodien dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Zani V. un auklīti Elīnu dodas uz Mārupes Namiņa dobi, lai mērītu un garšotu rabarberu. Kad darbiņš paveikts, uzburam paši sev svētkus un gatavojam plātsmaizi, uz svētkiem pieaicinot arī zemenes! Katra ieguldītais darbiņš kopā radījis našķīti mums!

18. MAIJS - STRAZDULĒNU UN CĀLĪŠU KULINĀRIJAS BRĪNUMI

Šodien kulinārijas gardumus gatavoja Cālīšu grupas bērni kopā ar auzdinātāju Emiliju Annu un auklīti Inesi, un Strazdulēnu grupas bērni ar audzinātāju Elīzu un auklīti Ingu. Cālīši uzbūra saldās un sāļās standziņas kā saules stariņus, bet strazdulēni iecienītos kārtainās mīklas cepumus. Pēc launaga dosimies ārā, lai sagaidītu vecākus un pacienātu arī tos!
 
19. MAIJS - CĪRULĒNU AUGĻU NAŠĶIS
Šodien cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Sandu un auklīti Artu pagatavoja ko īpašu gardu. Kopā visi uz garšu ballīti pasauca dažādus augļus, kuri saleca putukrējumā un palutināja mūsu garšu kārpiņas!
 
 
25. MAIJS - DARBĪGA MŪSU DIENA
Mārupes Namiņā mīt garšīgi smiekli, dziesmu un deju virpuļi un kā krāsainas karameles mūs lutina vasaras spēles!