Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


APRĪĻA MĒNESIS

01/04/2023

Aprīlis, kā jau pilienu mēnesis pakšķina savas lietus un sniega lāses, bet tas mums ļauj aizvien vairāk saskatīt pavasara pazīmes, jo caur sniegpārslu segas spraucas zāles asni. Šis mēnesis solās būt vareni raibs un darbīgs, kas kā vienmēr caur dziesmām, spēlēm un kopā būšanu piepildīts!

 3. APRĪLIS MĀCĪBU EKSKURSIJA UZ "NAMDARU DARBNĪCU"

Šodien Mārupes Namiņa dzeguzēnu grupas bērni, kopā ar audzinātājām Zanēm un auklīti Elīnu, brauca uz Namdara darbnica, kur devāmies sastapt Lieldienu tradīcijas un iepazinām darbus un priekus ar koku. Bērniem bija tā iespēja pavingrot ar zaķi garausi, ripināt olas pa renītēm, ietīt marlītē oliņas ar sīpolu mizām un likt katlā vārīties, ēvelēt, izcirst un zāģēt koku. Rokās ņēmāmm āmuriņu un sitām pa koku tapiņām, cēlām guļbaļķu namiņu, smaržojām koku un klausijāmies, kā tas skan. Āra laukumā braucām ar koka ritentiņu un gājām ar koka kājām, cīnijāmies ar maisiem, kurš labāk noturēs līdzsvaru, uzgriezām koka vilciņus un pamakšķerējām koka zivis. Kopīgi devāmies šūpoties lielajās šūpolēs un izkustējāmies futbola spēlē. Pēc aktīvas darbošānās dzērām zāļu tēju no vairāk kā 10 dabīgām izejvielām, lai pēcāk dotos mežā meklēt paslēptās olas. Kaulējāmies ar olām, ēdām ar sāli, ja tas dzeltenums pie sirds negāja, tad atdevām meža zvēriņiem! Noslēgumā izpriecājāmies Eko rotaļu laukumā. Paldies par brīnišķīgo un izzinošo ekskursiju ik katram, kas mūs mīļi uzņēma!

 6. APRĪLIS LIELDIENU SVINĪBAS MĀRUPES NAMIŅĀ

Rīta cēlienā darbiņš jāpaveic - jāsitās ar olām un jānoskaidro, kuram ola visstiprākā? Cīņa spraiga un garšīga! Olas skaistas un ripo tālu! Puncis smaida un zaķis ar! Paldies vecākiem, kas priecēja mazos draugus ar gardumiem pēc olu kaujām!Pecāk mūs Mārupes Namiņa pagalmā sagaida zaķis Līga ar skanīgajām dziesmām, dzejoļiem un no auss izvelk kādu ticējumu!

Olu kaujas un Lieldienu stafetes!
 
Lieldienu ieskandināšana ar galveno zaķi Līgu!
 
 11. APRĪLIS VECVECĀKU KONCERTA DIENA
 
Manu mīļo omīt, manu mīļo opīt
Vienmēr jūs ciemos gaidu.
Šodien sveicam jūs Mārupes Namiņā,
Lai visi sadzirt, ka esiet mūsu sirsniņā!
 
Vēlamies dalīties savā laimē! Šodien mūs apciemoja vecvecāki no tālām un tuvām vietām, lai lūkotu, kā mazbērniņi visu gadu čakli strādājuši kopā ar grupas pedagogiem, auklītēm un galveno notiņu pavēlnieku Līgu Taubi/mūzikas pedagogu, Mārupes Namiņa vadītāju un dibinātāju! Kā mirdzēja bērnu acis, kā pukstēja vecvecāku sirdis, jo šodien svētku diena - diena, kad bijām kopā!
Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar pedagogiem Rutu, Alisi un mūzikas pedagogu Līgu.
 
Cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Sandu, Sarmīti, auklīti Artu un mūzikas pedagogu Līgu.
 
12. APRĪLIS DZEGUZĒNI CEP CEPUMUS. 
 
Kuššš….
Šodien dzeguzēnu grupas bērniem, kopā ar audzinātājām Zanēm un auklīti Elīnu, tapa smaržīgs pārsteigums! To nogaršot dosim un drīz par to mēs pavēstīsim!
 
 

12. APRĪLIS VECVECĀKU KONCERTA DIENA

Tip tap, tip tap ejam mēs pie Līgas dziesmas dziedāt! Šodien koncertēja Cālīšu grupas bērni saviem mīļajiem vecvecākiem, kopā ar audzinātājām Alisi, Emiliju un Sņežanu, kā arī mūzikas pedagogu Līgu!Mazais acuraugs tik ļoti spēj aizkustināt sirdi, kad aizmirstas rūpes un sāpes, jo mazbērniņi sadziedzē visu, dāvājot mīļus apskāvienus un bučiņas!

13. APRĪLIS VECVECĀKU KONCERTA DIENA

Šodien mūsu vecvecāku koncertu noslēdzošā dienā, kuros braši iesoļo Strazdulēnu un Dzeguzēnu grupas bērni! Bērni kopā ar pedagogiem, auklītēm un mūzikas pedagogu Līgu sniedza emocijām bagātus priekšnesumus! Bērnu laimība staro un vislielākā dāvana tikt omītes un opja klēpī! Samīļo mani, kamēr vel esmu mazs un varu tavās plaukstās paslēpties!
 
Strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Elīzu, auklīti Ingu un mūzikas pedagogu Līgu.
 
Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Zanēm, auklīti Elīnu un mūzikas pedagogu Līgu.
 
17. APRĪLIS LĪGAS DĀVANAS BĒRNIEM. 
 
Zaķis Līga, jeb Mārupes Namiņa vadītāja, dibinātāja un mūzikas pedagogs, lec pa māju ar pilniem groziem! Kas groziņos? Pašas rokām tamborēti 52 zaķīši un 38 krāsaini groziņi - katram Mārupes Namiņa audzēknim, kā arī kāds saldumiņš puncītim! Māja skan smieklos, jo tiek ienesta sirds mīlestība, nododot to mazo bērnu rociņās!
 
19. APRĪLIS DZEGUZĒNI PĒTA PAVASARI!
 
Dzeguzēnu grupas bērnus šodien ārā pasauc saulīte, lai pavēstītu, kādus zili, zaļus un kustīgus brīnumus tā radījusi pavasarī Mārupes Namiņa pagalmā!

21. APRĪLIS IESTĀDĀM PAVASARI!
Pupas, zirņi, sīpoliņi, sēklas, puķes kastē sēd. Veram vāku vaļā, sēklas ņemam plaukstiņā. Guldi zemes gultiņā, apsedz melnā tumsiņā. Dod sēkliņām ūdentiņu, saules gaismu, mīlestību. Ja par stādu rūpēsies, dos tas tev augļus, lokus, krāsainus ziediņus!