Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


MARTA MĒNESIS

01/03/2023

Atveram sirdis, atveram logus un ielaižam pavasara dvesmas sevī un Mārupes Namiņā. Skaists laiks dabā, kad aizvien vairāk pamanām izmaiņas, lai gan ziemas aukstā elpa nevēlas mūs atstāt. Piepildām dienas ar notikumiem!

 9. MARTS VIESLEKCIJA "DROŠĪBA UZ CEĻA"

Šodien Mārupes Namiņā ciemojās pārstāve no Satiksmes ministrija / Ministry of Transport lai bērnus iepazīstinātu ar ceļu satiksmes drošību.Kopīgi iesaistijāmies diskusijā, atbildējām uz jautājumiem, kā arī pastāstijām par savu piedzīvoto uz ceļa! Paldies Satiksmes Ministrija par izdales materiāliem gan bērniem, gan informatīvo bukletu vecākiem, kā arī atstarotāju, lai esam pamanāmi tumsā! Drošība pirmajā vietā!

16. MARTS "ĶERAM PAVASARI!"

Pavasara putniņš pārlaiž saules staru plīvuriņu, samīļo tie zemi, kokus un mūsu Mārupes Namiņa pagalmiņu!

17. MARTS "DZEGUZĒNI RADA ZOSIS"

Dzeguzēnu grupā šodien milti put - jaucam mīklas masu, lejam ūdeni un mīcam mīklu. Sadalām, veltnējam un zosi ligzdā ieceļam!

 

29. MARTS ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE "LIELDIENAS"

Mārupes Namiņā ciemojās Čučumuižas rūķi, kuriem līdzi bija atcilpojis zaķis garausis!Kopīgi pavasara asniņu ratos ielikām zaļo ceturtdienu, pūpolsvētdienu un veicamās tradīcijas Lieldienās! Izkrāsojām oliņas ar smiekliem, dziesmām, ticējumiem un pavasara vēstenšu sasaukšanu!

31. MARTS - MIEGA SVĒTKI MĀRUPES NAMIŅĀ 

Šodienas diena tāda lēna un rimta! Cauri Mārupes Namiņam iztraucas miega vilcieniņš, vagoniņos sakāpj visi bērni, tērpušies pidžammās, un pedagogi! Lokomatīvē ar rullīšiem matos sēd Līga, mūzikas pedagogs/Mārupes Namiņa vadītāja un dibinātāja, lai aizvestu mūs visus uz miega valstību. No spilveniem ņemam laukā dziesmas, dejas un dzejoļus. Salds kā miedziņš mums bija kopā būšana!

Zvirbulēnu, Cālīšu un Strazdulēnu grupas bērni kopā ar pedagogiem un pedagogu palīgiem.

Cīrulēnu, Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar pedagogiem un pedagogu palīgiem.