Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Marupes Namiņa saimnieku Normundu pieminot..

24/02/2023

Mūžībā devies mūsu stiprais saimnieks Normunds. Tu biji tas, kurš Mārupes Namiņu ar savām rokām radīji par otrajām mājām daudzām mazām sirsniņām. Visi saimnieciskie darbi - lielāki un mazāki projekti ir radīti no sirds, tādēļ arī mēs tevi dēvējām par "cilvēku ar zelta rokām".

No pirmajiem koku stādiem, bruģa akmeņiem, bērnu laukumiņu radīšanas, sētas pārveidošanas, līdz dekorāciju izstādīšanai, puķu kastu radīšanai un Mārupes Namiņa pārraudzīšanai arī ārpus teritorijas, piedalīšanās visos popgrupu konkursos, kā galvenais tērpu nesējs un filmētājs, darbinieku šoferis, kas ar skanīgu labrīt sēdināja visas audzītes un rīta auklītes savā busiņā un veda uz darbu, un vakarā uz māju, glāba meitenes, ja kādai riepa saplīsusi, vannas istabā truba pārplīsusi, ja kāda no meitenēm aizgulējusies - skrēja pakaļ,lai tik paspētu uz darbu , psihologs un diplomāts, risinot cilvēku nelielās un lielās ķibeles, un protams, Galvenais Mārupes noslēpums, kas katrus Ziemassvētkus iepriecināja bērnus, Galvenais Mārtiņdienas ugunskura kūrējs un zupas vārītājs un vēl, kā arī daudz, daudz vēl cita....

Tavi soļi ir noklusuši, bet smiekli un joki aizvien ir sirdīs. Daudziem bērniem esi radījis prieku būt šeit, skolniekiem atmiņās tu būsi, kā arī visiem vecākiem. Visiem Čupa Čupsi un Čapatiņām un Kripatiņām tu biji mīļš!
Lielisks vīrs, tētis, opis un saimnieks!
Mārupes Namiņš ar Tevi Lepojas! Paldies, ka biji ar mums!
Tu vienmēr būsi kopā ar mums!