Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


FEBRUĀRA MĒNESIS!

01/02/2023

Caur sniega un vēja salu vēl lūkojas ziemas pēdējais mēnesis - februāris jeb sveču mēnesis. Tas aizvien mums rada pārsteiguma pilnus brīžus - te pavasara gaiss virmo, te sniegpārsliņas virpuļo, bet pāri visam bērnu darbi, spēles un dziesmas Mārupes Namiņā.

 1. FEBRUĀRIS VIESIZRĀDE "RIKKO LELLES"

Šodien pa ziemas taciņu pie mums atbraukušas Rikko lelles ar viesizrādi “Sniegavīra sirds.” Mārupes Namiņa bērnus priecēja 11 lelles - rūķis, zaķis, sniegpārsliņa, 4 sniegavīri, trollis, sals, sniedziņš un briedis. Kopā visi sasildīja Olafa sirsniņu - draugu siltās plaukstas un mīļums radīja pozitīvas emocijas ik vienam!
 
 
2. FEBRUĀRIS DZEGUZĒNU GRUPAS PREZENTĒŠANAS DIENA
 
Dzeguzēnu grupas bērniem norisinājās prezentēšana projekta darbam “Mans brīvdienu režīms.” Katrs pastāstīja, cikos un kādus darbus veic mājās. Bērni līdz šim izzinājuši stundas, minūtes un sekundes pulkstenī, kā arī Mārupes Namiņa dienas režīmu un pulksteņu veidus. Turpinām paši noteikt, cik rāda pulkstenis un kāds darbiņš mūs sauc!
 
9. FEBRUĀRIS PASTAIGAS PRIEKS!
 
Zandelītes novelkam, kombinezonu uzvelkam.
Zābakus un cepuri, tos arī ārā pasaucam.
Vēja dejā izskrienam un kā putni aiztraucam.
Svaigā gaisā patīk mums, draugus arī pasaucam!
 
13. FEBRUĀRIS CĪRULĒNU DRAUDZĪBAS DIENAS KĀRUMIŅŠ
Draudzības nedēļai iesākoties, kā pirmie dodas iepriecināt savus draugus Cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Sandu un auklīti Artu. Šoreiz top draudzīgās trifeles ar šķipsniņu prieka un glazētu ar mīlestību!
 
14. FEBRUĀRIS DRAUDZĪBAS DIENA MĀRUPES NAMIŅĀ
Šodien acis iemirdzas ik vienam, jo sirdi pārņem laimība un mīlestība! Izkrāsojam sajūtas sarkanā un rozā krāsā un līksmojam, cik labi, ka varam būt šodien kopā ar draugiem! Tie iepriecina mūs samīļojot, izsakot labus vārdus un pacienājot ar saldumiņu! Būt mīlētam ir lielākā laime! Mīlestībā piepildītas ģimenes ir laimīgas ģimenes! Lai siltums un labi vārdi, apskāvieni ik vienam šodien, rīt un parīt...
 
14. FEBRUĀRIS DZEGUZĒNU GRUPAS SVĒTKU NAŠĶIS
Šodien kulinārijas brīnumus uzbūra dzeguzēnu un strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Mārīti, Zani un auklītēm Ingu, Elīnu. Milti put, mīkliņu veltnējam un ar gardiem krāsu pieskārieniem rotājam. Garšo man, garšo draugam un mammai, tētim ar’!
 
15. FEBRUĀRIS ČUČUMUIŽU RŪĶU VIESIZRĀDE
Esam pateicīgi un neizsakāmi priecīgi par saņemto mīlestību no Čučumuižas rūķīšiem, kuri šodien sasildīja mūsu sirdis ar skaistu izrādi, paužot mīlestības nozīmi un spēku, ko tā sniedz. Ja Tevi kāds mīl, tad Tev ir silti, bet siltāk ir, ja Tev ir ko mīlēt! Mīlestība izgaismo pasauli, sevi pašu un draugus, kas mums līdzās.
 
16. FEBRUĀRIS CĀLĪŠI GATAVO KOPĀ AR DRAUGIEM
Tip, tap, tip, tap ejam mēs uz virtuvi cept pīrādziņus ejam mēs! Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Emiliju un auklītēm Artu, Ludmilu gatavo zeltainus mēnestiņus. Rullis rokās veltnē mīklu un ar oliņu pārklājam pīrādziņus. Siltie pīrādziņi garšo mums!
17. FEBRUĀRIS ZVIRBULĒNU GATAVOŠANAS PRIEKS
Draudzības kārumiņu šodien gatavoja Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Aretu. Smilšu mīklas sirdis, kas rotātas ar mazākām krāsu sirsniņām. Lielas un mazas, tād gardu muti notiesāt varam! 1 man - tēti un mammu pacienāsim mēs!