Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


JANVĀRA MĒNESIS!

01/01/2023

Šķiram kalendārā jau lapu un sveicinām jaunu 2023. gadu. Lai īstenojas mūsu sapnīši, izzinām jauno un esam laimīgi Mārupes Namiņā!

 6. JANVĀRIS "SNIEGPĀRSLIŅU SALIDOJUMS"

Ziema atkal no jauna vērusi savu sniega maisu, pārklājot zemi gaisīgās sniegpārsliņās! Mārupes Namiņa bērni uzbur sniega eņģeļus un virpuļo līdzi pārsliņām!

 11. JANVĀRIS "DĀVANA MĀRUPES NAMIŅAM"

Lecam pa jaunam, lecam pa vecam jaunajā gadā lecam visaugstāk!Paldies Cīrulēnu grupas vecākiem par sarūpēto dāvanu Mārupes Namiņa 15. gadu jubilejā - konusiem, visiem grupu bērniem, kurus izmantosim aktīvi sporta nodarbībās! Mums patīk būt kustībā!
 

 

 12. JANVĀRIS "DIENA MĀRUPES NAMIŅĀ"

Krāsām pielietas mūsu dienas,
Mārupes Namiņā nav skumjas nevienas.
Smiekli, spēles, dziesmas, čalas,
Skumjas aizgaiņat mēs varam!
 
 
 24. JANVĀRIS "ZVIRBULĒNI UZŅEM VITAMĪNUS"
 
Šodien Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Aretu gatavo vitaminizētu dzērienu. Galdā tiek celti citroni, avenes, dzērvenes un jāņogas. Bērni griež, ber, lej, maisa un nogaršo! Odziņas sārtas, citrons ir skābs tas ir garšīgs, jā!
 
 
 25. JANVĀRIS "ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE"
 
Šodien mūsu Mārupes Namiņu apciemoja Čučumuižas rūķi ar viesizrādi “Ziemas dziesmas.” Samīļo mūs stāsti par meža zvēriem, sniega valstību un rūpēm par sevi un apkārtējiem!
Sirsniņu piepilda prieks, satiekot mūsu draugus - rūķīšus!
 
 
 25. JANVĀRIS "DZEGUZĒNU OTRĀS BROKASTIS"
 
Kā mundri un enerģiski uzsākt dienu? 10 reizes pietupties, palēkties un uztaisīt otrās brokastis. Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Zanēm un auklīti Elīnu ķeras pie darba. Gaisā virmo augļu smarža un sārtā jogurta garša lutina garšas kārpiņas! Pēc paveiktā smaidīgi skrienam ārā ledus misijā!
 
 
 26. JANVĀRIS "CĪRULĒNU VESELĪGAIS NAŠĶIS"
 
Olas traukā iesitam, auzu pārslas ieberam, sviesta piku nogriežam, ar cukuriņu pārberam, rozīnes un sēkliņas pāri pārkaisam, maisam, maisam cītīgi! Plaukstiņas veidojam apaļu formu, liekam krāsnī izcepties cepumus kā saulītes. Cīrulēnu grupas bērniem kopā ar audzinātāju Sandu un auklīti Inesi izdevās kraukšķīgs gardumiņš!
 
 27. JANVĀRIS "CĀLĪŠI GATAVO"
Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Alisi, auklītēm Ludmilu un Artu dodas gatavot našķīti launagam. Smilšu mīklu rullējam, formiņas saspiežam un ar gardu glazūru rotājam!

30. JANVĀRIS "STRAZDULĒNI GATAVO"

Šodien ar augļiem piepildītu grozu nes strazdulēnu grupas bērni, kopā ar audzinātāju Elīzu un auklīti Ingu. Atpazīstam krāsas, nosaucam augļus, mazgājam, griežam un vienā salātu virpulī pārvēršam!