Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


DECEMBRA MĒNESIS

01/12/2022

Decembris mūsu sajūtas pārklāj ar baltu mirdzumu, krāsainu gaismiņu deju un gaidīšanas prieku, kad Mārupes Namiņu apciemos Ziemassvētku vecītis. Daudz mazi notikumi samīļo mūs.

5. DECEMBRIS "OTRĀ ADVENTE"
Ceļš uz Ziemassvētkiem kļūst aizvien spožāks, jo Adventes vainagā iededzam otro svecīti. Rūķi savu brīvdienu darbiņu arī paveikuši, lai šodien visi Mārupes Namiņa bērni no pārsteiguma zeķes saņemtu gardumiņu!

6. DECEMBRIS "DARBU PRIEKS!"
Cipariņi rindiņā, burtiņi līnijā, krāsu virpuļi uz plaukstas, diegu dzīpariņi vijas, apelsīnu dejas ar krustnagliņu smaržu, jautras spēles kopā - Mārupes Namiņā!

7. DECEMBRIS "ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE."
Kad Adventes vainagā otrā svecīte plīv, Mārupes Namiņu rīta tumsā pamana Čučumuižas rūķu saime! Vizulīši, dāvanu čaboņa, eglīte zaļā svārciņā, dziesmas un pantiņi izvirpinās no krustmāmiņas kuplajiem svārkiem! Gaidām, kad eglīte tiks iedegtas svecītes, jo tad mūs priecēs Ziemassvētki!

8. DECEMBRIS "MĒS SNIEGAVĪRU CEĻAM!"
Sniegpārsliņu segā, veļam sniega bumbas mēs. Viena bumba, otra bumba, trešā bumba - hops! Acis, deguns, mute slota iznāk vesels sniegavīrs!

12. DECEMBRIS "TREŠĀ ADVENTE"

Trīs sveču liesmām vainags svētīts,
Gads Adventē tiek svērts un vētīts.
Drīz Ziemassvētku sudrabzvanos,
Jau četras sveces skujās tvanos.
 
12. DECEMBRIS "STRAZDULĒNI CEP PIPARKŪKAS"
Šodien Mārupes Namiņā čakli rosās strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Elīzu un auklīti Artu. Rullējam un formiņas spiežam, ar oliņu pārklājam un zvaigznītēm rotājam. Svētkus uzburam paši un cienājam arī savus vecākus. No maziem darbiem tiek piepildītas sirdis ar tik lielu mīlestību!
 
13. DECEMBRIS "ZVIRBULĒNI CEP PIPARKŪKAS"
Šodien savas kulinārijas prasmes pilnveidoja zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Aretu. Raudzīsim, kā tad izcept tās brūnās piparkūkas un vai pipari tām klāt arī jāber? Miltiņus paberam, mīkliņu rullējam, bet pipariņus atsājam pie zupas!
 
14. DECEMBRIS "CĀLĪŠI CEP PIPARKŪKAS"
Tip tap, tip tap ejam mēs uz virtuvi piparkūkas cept! Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Alisi, auklītēm Emīliju un Paulu uzbur rūķu darbnīcu, kur katrs varam iejusties cepēju lomā. Sirsniņas, zvaigznītes, lācītis un eglīte pannā iekšā sakāpuši, lai ceptos brūni, gardi!
 
15. DECEMBRIS "CĪRULĒNI CEP PIPARKŪKAS"
Cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Elīzu un auklīti Inesi šodien uzbur cepšanas prieku. Cīrulēni čalo, priekā smaida un piparkūku mīklu galdā ceļ. Daudz formiņas izspieduši, lai var visus vecākus pacienāt un sevi ar’
 
16. DECEMBRIS "DZEGUZĒNI CEP PIPARKŪKAS"
Šodien dzeguzēnu grupas bērni, kopā ar audzinātāju Zani un auklīti Elīnu, dodas cept gardās piparkūkas! Milti put, milti put, milti deguntiņā kut, piparkūkas rindiņā stājas un dzeguzēnus priecēt sākt. Ne tikai tas vien bija bērnu prieks, kā izrādās mūs apciemojuši rūķīši - pacienājušies ar atstāto pienu un piparkūkām uz balkona. Kā arī esam saņēmuši arī vēstuli, kuru ļoti gaidījām mēs!
 
19. DECEMBRIS "CETURTĀ ADVENTE"
Jau ceturtās Adventes sveciti dedzot, mazliet skumīgs mums prāts, jo šogad pēdejo reizi dodamies ruķīša zeķē lūkoties. Tomēr rūķis klusām smejot, mums neļauj skumt, jo drīz zvaniņiem skanot, attrauksies Ziemassvētku prieks!
 
20. DECEMBRIS "LEDUS DEKORI"
Dzeguzēnu grupas bērni izpilda rūķa uzdevumu - veido ledus dekorus, izmantojot dažādas dabas un pārtikas veltes. Skaisti rotāts mūsu pagalms svētku nedēļā!
 

 23. DECEMBRIS "POPGRUPAS ATKLĀTĀ NODARBĪBA"

Šodien norisinājās jaunākās un vecākās popgrupas atklātā nodarbība vecākiem! Svētku gaisotni kā skaista melodija aptvēra Mārupes Namiņa vadītāja, dibinātāja un popgrupas vadītāja Līga. Bērniem mirdzēja acis, jo uzstāšanās vecākiem ir īpašs mirklis un tieši šajās nodarbībās audzēkņi iegūst tik daudz! Bērniem sirds pukst laimīgi, jo Līga sasilda to sirdis ar mūziku!

Popgrupa Mārupes Namiņš jaunākie

Popgrupa Mārupes Namiņš