Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


NOVEMBRA MĒNESIS

01/11/2022

Novembris ir noslēdzošais rudens mēnesis, kurš aizvien priecē ar rudens lapu krāsām, bet ievij mūs lielākā vakara tumsā, kuru aizkliedējam ar svecīšu gaismu, svinot Latvijas dzimšanas dienu. Pieminot Lāčplēšu dienā mūsu varoņus un rotājot māju ar sarkanbalt' sarkano karogu. Dievs, svētī mūsu zemi, sargi un ļauj bērniem izaugt laimīgā Latvijā!

 1. NOVEMBRIS 
Sveiks, novembri! Turpini mūs ievīt krāsainos piedzīvojumos, sildi latvju dziesmu mīļumā, ļauj klusumā pavērot svecīšu liesmiņu, izdziedāt Latvijas himnu un būt kopā ar ģimeni. Kopā svētku mēnesī!

 10. NOVEMBRIS "MĀRTIŅDIENAS ZUPAS VĀRĪŠANA UN TIRDZIŅA NORISE"

Kas dimd, kas rīb ap istabiņu? Jā, Mārtiņbērni sanākuši Mārtiņdienu gaidīdami! Mārupes Namiņa pagalms ieskandināts muzikālās vadītājas Līgas notiņu pavadījumā - katrs dzied, katrs dipina, priekā plaukšķina, dzejoļus skandina un ticējumus pavēsta! Pats atbildīgākais mirklis - lielajā zupas katlā sabērt pašu grieztos dārzeņus, garšaugus un gaļu, kuru saimnieks Normunds uzrauga, kad tiks uzmests pirmais burbulis. Pusdienu galdā ceļam pašu vārīto zupu un gardi notiesājam! Ņam, ņam gardi gan!


11. NOVEMBRIS "LĀČPLĒŠA DIENA"

Lāčplēša diena ir atgādinājums, ka brīvība un neatkarība Latvijas valstij nav nākusi pati par sevi. 11.novembrī aizdedzināsim sveces, lai izrādītu cieņu visiem, kuri cīnījās par mūsu valsts neatkarību. Mārupes Namiņš, vecāki un bērni pieminot šo dienu ir sarūpējuši arī savu gaismiņu piemiņas brīdī!
 
17. NOVEMBRIS "LATVIJAS DZIMŠANAS DIENAS KONCERTS"
Vai Tu zini, kas ir Latvija?
Tā ir zeme, mana dzimtene.
Vai Tu zini, kas ir dzimtene?
Tā ir zeme, kur es piedzimu.
Vai Tu zini, kā es piedzimu?
Tā kā puķuzirnītis uzziedēju māmiņai,
Tā kā puķuzirnītis apvijos ap tētiņu.
Šodien visi grupiņu bērni kopā ar Mārupes Namiņa pedagogiem un pedagogu palīgiem vienojās Latvijas valsts svētku koncertā, Līga Taube, Mārupes Namiņa vadītāja, mūzikas pedagogs, kā sārta krizantēma mūsu vidiņā vadīja svētku norisi. Pacilājums, latvisks gars un mīlestība pret savu zemīti šodien izstaroja no mums visiem!
 
 
 
18. NOVEMBRIS "SVEICAM MŪSU LATVIJU!"
Lai līgo lepna dziesma
Tev, brīvā Latvija!
Kā sauli uzlecošu
Sirds tevi sveicina.
/V. Plūdonis
Sirsnībā sveicam Latviju 104. dzimšanas dienā! Svētkos godājam savu zemi. Turpināsim cienīt Latviju no paaudzes, paaudzē, paverot mīlestību pret mūsu dzimteni. Stipras mūsu ģimenes, veselību mūsu omītēm un opīšiem un rast mūsu bērnu acīs prieku par katru brīdi!
 
22. NOVEMBRIS "POPGRUPAS ATKLĀTĀ NODARBĪBA"
Šodien norisinājās Mārupes Namiņa popgrupu atklātā nodarbība Līgas Taubes vadībā, popgrupas vadītājas, mūzikas skolotājas un Mārupes Namiņa vadītāja un dibinātājas vienā personā! Dziesmu skanējums, solo, klavieru spēle, melodiāni un zvangu plūdums piepildīja zāli. Vecāku smaids nenodzisa, ovācijas bērnus padarīja neizmērojami laimīgus!
 
 

23. NOVEMBRIS "ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE"
Pa baltu celiņu pie mums nāk ciemos Čučumuižas rūķu saime, jo Mārupes Namiņā ir omulīgi un sirdi silda bērnu prieks par satikšanos. Steidzam lūkot, kas meža valstībā notiek, kā putniņiem ziemā palīdzēt un samīļojam arī savu zemi Latviju, bet, kur gan bez rūķīša Kikī, kas starp darbiem spēj paveikt arī kādu nedarbu! Rūķīši, mūsu logā gaismiņa degs, lai variet mūs apciemot nākošreiz!

24. NOVEMBRIS "SNIEGA VALSTĪBA"

Sniegpārsliņas pamostas,
No mākoņa prom aizlaižas,
Mārupes Namiņā nolaižas,
Bērnu prieks palecas.

 

Lāpstām, pikām, ragaviņām,
Sūtam no mums ziņas,
Ziema klāt ir Namiņā,
Nāciet mūsu pulciņā!
 
28. NOVEMBRIS "PIRMĀ ADVENTE"
Caur sniegpārslu mirdzumu, iededzam Adventes vainagā pirmo svecīti, Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir iesācies, kas piepildīts spožiem pārsteigumiem. Viens no tādiem mūs sagaida Mārupes Namiņa zālē, kur rūķītis katram zeķē paslēpis gardumiņu. Tas turpina vērot mūsu labos darbiņus, iespējams, pavisam drīz atkal mūs iepriecinās.