Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


OKTOBRA MĒNESIS

01/10/2022

Oktobris pārlaidies kā gājputns pār Mārupes Namiņu. Jau jūtams rudens otrais mēnesis. Vēja brāzmas, lapu krāsas un bērnu sārtie deguntiņi liecina, ka laiks ir sagriezies kājām gaisā, bet mājiņā silti un notikumi pilda sirdi.

 3. OKTOBRIS - DZELTENĀ KRĀSA

Oktobra pirmo nedēļu ietērpjam krāsu nedēļā, kurā katrā no dienām visi Mārupes Namiņa bērni un audzinātājas vienojas noteiktā krāsu apģērbā. Pirmdiena - dzeltenā krāsa. Dzeltens izceļas uz pārējām krāsām ar savu optimismu un enerģiju, kā arī rosina uz radošumu. Radoši pie darba ķērās arī cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Sandu un auklīti Natāliju, pagatavojos ābolmaizi un nogaršojot zeltaino mīklu

4. OKTOBRIS - ZILĀ KRĀSA

Šodien dienas krāsa - zila. Zilo uztver kā uzticamības, pastāvības un apņēmības simbolu. Šodien arī apņēmīgi pie darba ķērās Cālīšu grupas bērni, kuri pagatavoja ābolu ievārījumu. “Cālīšiem” šodien darba daudz: rîves švīkst un naži klaudz. Žvīks, žvàks žviks-pàri paliek čiks! Kas tur iznāks , prasu Jums? Gardais ābolu ievàrījums!

5. OKTOBRIS - SARKANĀ KRĀSA

Trešdienu uzsākam ugunīgi - sarkanā krāsā tērpušies. Vispersoniskākā krāsa no visām. Pazīstama kā eneģijas stimulants, mīlestības un spēka simbols. Šodien esam apgaroti un draudzīgi noskaņoti - esot kopā roku rokā, izsakot laba vēlējumus, cik šodien brīnišķīgi izskatāmies!

6. OKTOBRIS - MELNĀ UN BALTĀ KRĀSA

Balti sapņi melnā naktī. Melni burti baltās lapās. Baltas putas melnās plaukstās. Balts piens melnā krūzē. Melnas zeķes baltās kurpēs. Balti zobi melnas domas aizgaiņā!
Strap pretstatu virpuli šodien mūs apciemo baltā un melnā krāsa. Pamanīt un nosaukt it visu, kas ap mums balti melns pulcējas!

7. OKTOBRIS - ZAĻĀ KRĀSA

Zili, zaļi brīnumi šodien sētā virpuļo!Noslēdzam krāsu nedēļu ar zaļo krāsu. Dabīgi zaļais ir no meža nokrāsām līdz laima spilgtajam, tiek uztverts kā nomierinošs un atsvaidzinošs, ar dabisku zilā un dzeltenā pieskaņu. Nedēļas laikā novērojām, cik dažāds ir krāsu spektrs vienam tonim. Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Zani un auklīti Elīnu pagatavoja katrs savu picas gabaliņu, ietverot tās krāsas, kuras garšo vislabāk! Piedzīvot krāsainus notikumus vēlam arī jums, mūsu Mārupes Namiņa draugi!

11. OKTOBRIS - RUDENS VĒJU NOĶERSIM!

Rudenī, kad lapas birst,
Saulīte aiz mākoņiem nirst.
Zobiņus tā rāda mums,
Prasām, kur cimdiņi ir jums?
Mīļo māmiņ un tēti, lūdzu ieliec manā kabatā cimdiņu pāri, lai pastaigas man ilgākas un tikai snīpis paliek pliks!

12. OKTOBRIS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE

Šodien mēs aizceļojām uz meža valstību. Rūķīši mums ierādija ceļu un pavēstīja par lietu kārtību, kāda noris koku biezoknī, kur mitinās zvēri. Kopā rudeni samīļot un jautru deju iegriezt kā rudens lapu krāsaino! Paldies Čučumuižas rūķiem par fantastisko izrādi!