Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


AUGUSTA MĒNESIS

01/08/2022

Augusts pārsteidz ar vasaras siltumu un maizes smaržu. Rudzu vārpas ir nogatavojušās, galdā liekam pašu ceptu maizi, svinam svētkus, baudām silto laiku un skolnieki saka atā Mārupes Namiņā!

  2. AUGUSTS - ADAPTĒJAMIES JAUNAJĀS GRUPIŅĀS!

Mārupes Namiņa putniņi ir pārlidojuši no vienas grupiņas uz citu. Kāds izbauda šļūkšanas prasmes pa lielo slidkalniņu, tikmēr citas grupas bērni čāpo uz otro stāvu, nesteidzoties pa kāpnēm, kur sagaida jaunas prasmes, jauni draugi un līdz ar to jauni piedzīvojumi. Smaidīgs ir laimīgs bērns!

 

8. AUGUSTS - DZEGUZĒNI CEP MAIZI!

Šajā nedēļā Mārupes Namiņā ielaižam maizītes smaržu. Pirmie cepēju lomā iejutās dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Zani un auklīti Guntiņu. Izpētijuši vārpiņas, miltu gaisīgumu un magoņu uzbūvi, esam gatavi atlocīt piedurknes un ķerties pie darba. Šoreiz uz pannas gozējas magoņu smalkmaizītes, kas priecē pašus cepējus un arī to ģimenes, kuri tiks cienāti vakara cēlienā!

9. AUGUSTS - ZVIRBULĒNU KLIŅĢERI!

Maizes cepēji dodas viens aiz otra, lai apgūtu pirmās prasmes gatavošanā. Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Aretu, veltnē kliņģerīšus un papildina garšu ar ķimeņu sēkliņām.Liels veikums mazajām plaukstiņām!
 
10. AUGUSTS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE!
Trešdienas saulainajā rītā kā dzeltenas saulespuķes mūs priecēja Čučumuižas rūķi. Šodien tie vēra savu gudrības lādi un no tās izvēlējās stāstu par meža veltēm. Pārrunājām par meža bagātībām - odziņām un sēnēm, kā arī, kuras no tām ir ēdamās un needamās. Dziesmas, smiekli un drauga plecs bija mums klātesoši.
 
11. AUGUSTS - CĀLĪŠU UN CĪRULĒNU KULINĀRIJAS PRASMES. 
Šodien pie kulinārijas darba ķeras cālīšu un cīrulēnu grupas bērni, kopā ar audzinātājām Vēsmu, Elīzu un auklītēm Elīnu, Inesi.
Mīkliņu veltnējam, ar kanēli rotājam un gliemezīšus veidojam. Nogaršojām paši un dalīsimies ar māmiņu un tēti!
 
 
12. AUGUSTS - STRAZDULĒNU SMALKMAIZĪTES. 
Maizes nedēļas ietvaros, savas gatavošanas prasmes īsteno strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Mārītī un auklīti Sniedzi. Kā burvju triku tie no mīklas, ķimenēm, magonēm un karamelēm, uzbur gardas smalkmaizītes! Labu apetīti bērniem un viņu mīļajiem vecākiem!