Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


JŪLIJA MĒNESIS

01/07/2022

Čakli esam iesoļojusi otrajā vasaras mēnesī. Dabas krāsainie laikapstākļi mums ļauj vasaru iepazīt dažādu - gan siltu, gan lietainu. Kopā būšanas prieks ir pāri visam kā krāsaina varavīksne.

 7. JŪLIJS - JAUTRAS SPĒLES MĀRUPES NAMIŅA PAGALMĀ!

Saulīte pie loga klauvē,
Laiks ir doties spēlēties.
Smieklus, priekus vēlēties,
Mūsu draugu saimītē.
 
12. JŪLIJS - ZVIRBULĒNI UN CĪRULĒNI GATAVO!
Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Elīnu, čakli sagriež zemenes, ņem lielo karoti putukrējumam un pārvērš garšīgā saldajā ēdienā.
Tikmēr cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Sandu, auklitēm Inesi un Agniju, nogaršo dažādas ogas, atpazīstot pēc krāsas un garšas. Garšīga mūsu vasara!
 
 
13. JŪLIJS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE. 
Mums diena uzdāvinājusi saulīti. Diena mirdz un staro mūsu prieks, jo šodien ciemos Čučumuižas rūķi. Tie pavēsta par saviem notikumien vasarā, kā arī Mārupes Namiņa audzēkņi dalās savos piedzīvojumos. Kopā būšana ir jauns stāsts par kuru pastāstīsim māmiņai un tētim.
 
14. JŪLIJS - DZEGUZĒNI GATAVO!
Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Zani, Vēsmu un auklīti Guntu ir iepazinuši pretstatus. Kā to vislabāk izdarīt? Nogaršojot! Mūsu ēdienkartē tika gatavota liepziedu tēja ar medu, bet šodien saldējuma kokteilis ar ogām. Visas mūsu maņas tika iesaistītas darba procesā un pāri visam darbošanās prieks!
 
 
15. JŪLIJS - CIENĀJAMIES AR MĀRUPES NAMIŅA ĶIRŠIEM. 
Ķiršu kokā ielaidušies divas čaklas strazdu mātes, ogas sārtas, ogas gardas Mārupes Namiņa dārzā salasītas, nu var cienāt visus mūsu bērnus!
 
15. JŪLIJS - CĀLĪŠI GATAVO!
Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Lieni un auklīti Artu, rada ogu un saldējumu kokteili. Pašu rokām gatavots ir īpaši garšīgs un papildporcijas vērts!
 
15. JŪLIJS - LAUKUMIŅA PRIEKI!
Mārupes Namiņa laukumā tik dažādas ir mūsu lomu rotaļas - uzcept smilšu kūku, tad iekāpt baltā lidmašīnā un pārlaisties pāri futbola laukumam, kur izcīnīti ir vārti un draugu atbalsts gūts. Blakus prieka uzsauciens, jo kāds ir dambretē uzvaru guvis - tam tiek zīmēta medaļa un pasniegta uzceptā smilšu kūka.
25. JŪLIJS - GRUPIŅU PIEDZĪVOJUMI!
Mācības, darbiņi, svētku svinēšana, rotaļas svaigā gaisā, sporta nodarbības, spēles ar draugiem un citi brīnumi notiek pirmdienā!