Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


JŪNIJA MĒNESIS

01/06/2022

Vasariņa, mēs tevi ļoti gaidījām! Lutini mūs ar saules stariem, garšīgām ogām, putnu dziesmām un jūras viļņu čalošanu!

1. JŪNIJS - LĪGAS PAŠDARINĀJUMI MĀRUPES NAMIŅA AUDZĒKŅIEM
Katru Mārupes Namiņa audzēkni sagaida Līga - vadītāja un dibinātāja, kura ar saulainu maisiņu rokās sniedz savu darinājumu. Tā kā allažiņ ir satamborējusi prāvu pulciņu dāvanas - 16 lācēnus un 86 zīmuļus. Absolventiem šīs dāvanas paliks kā piemiņa no bērnības laika izdzīvotā bērnudārza laika, kā arī zīmulītis dos spēku un prasmi skolas gaitas uzsākot. Mūsu mājā katras grupiņas pedagogs ir apveltīts ar prasmi šūt, tamborēt, adīt un izveidot savas grupiņas bērniem īpašu roku darbu! Paldies par jūsu sirds ieguldījumu! Lai saule un mīlestība sirdī ik katram no mums!

1. JŪNIJS - EKURSIJA UZ MAIZES CEPTUVI "LĀČI"

Kas tur tur rūc ? Lielais autobuss un dzeguzēnu puncis. Sēžamies lielajā autobusā un dodamies uz LĀČI, kur apgūsim maizītes gudrībiņu. Dzeguzēnu grupas bērni iepazina informatīvo video par maizītes cepšanu un atbildēja uz āķīgiem jautājumiem. Pēcāk devāmies paši praktiski līdzdarboties maizītes, cepumu cepšanā un degustēšanā. Kamēr maizīte krāsnī rūgts un cepjas, tikmēr bērni ar lielu prieku spēlējas rotaļu laukumā un atrod pat ceriņu pieclapīti. Garšigs, smaržīgs un jestrs mūsu ceļojums! Paldies ekskursijas vadītājai par sirsnīgo uzņemšanu! Krāsainajā ceļojumā piedalijās pedagogi Līga A., Zane un auklīte Guntiņa!

7. JŪNIJS -  "RUNAJOŠĀS SIENAS"
Mārupes Namiņa telpas rota brīnišķīgas runājošās sienas, par kurām esam neizmērojami pateicīgi absolventu vecākiem! Paldies dzeguzēnu māmiņām un tētiem par dāvinājumu, kas rīta un vakara soli radīs zinošāku un krāsaināku!

17. JŪNIJS -  ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE. 
Mārupes Namiņā līksmo lieli, līksmo mazi! Lustīga ielīgošana ar mūsu mīļajiem Čučumuižas rūķiem! Bērni, pedagogi, auklītes tērpušies vasaras saulgriežu tērpos un par aksesuāriem - vainadziņiem meitenēm parūpējusies Mārupes Namiņa vadītaja un dibinātāja Līga Taube! Tā kā krāšņa rudzupuķe cienā Līgo bērnus ar cepumiem un māju rotā ar pašas tamborētiem ziediem! LĪGO, LĪGO!

22. JŪNIJS -  GARDI SMARŽO JĀŅU DIENAS PĪRĀGI. 
Mārupes Namiņā katra grupiņa gatavoja svētku cienastu vasaras saulgriežus sagaidot! Cienājāmies paši un cienāsim arī savas māmiņas un tētus! Līgo, līgo!Paldies par līdzdalību katras grupiņas audzinātājai un auklītei!

28. JŪNIJS -  CĀLĪŠI UN CĪRULĒNI PĒTA DABU!
Lutina un samīļo mūs saules stari! Vasaras skaisto dabu dodas baudīt Cālīšu un Cīrulēnu grupas bērni ar audzinātājām Elīzu, Mārīti un auklītēm Inesi, Artu un Sniedzi āra nodarbībās - pētām, sportojam, radām mākslas darbus, spēlējam spēles un gatavojam smilšu kūkas. Tie atklāj, cik patiesi daudz krāsu ir sastopams dabā un ne tikai - arī krāsainie burbuļi uzbur bērnu smieklus!