Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Skolnieku izlaiduma diena

27/05/2022

Laiks pienācis un jāsāk lidot, Spārni briest un vēju sevī krāj. Ņemsim līdzi sirdij pašā vidū, Atmiņas, kas tā kā tauriņš māj.

 Sešpadsmit brīnišķi skaisti, krāsaini un dzīvespriecīgi dzeguzēni ir atvēruši spārnus. Tie lido!Šie tauriņi ir izauguši krāšņi, lai lidotu tālāk un augtu savā spēkā! No pirmajiem soļiem, pirmajām iemaņām, pateiktā vārda, uzzīmētā putniņa, noskaitītā dzejoļa, pārverējis ceļu pa brūnajām kāpnēm uz 2.stāvu, gatavojis, rēķinājis, lasījis zilbes, lasījis grāmatas, atstāstījis stāstus, stāstijis par saviem projektiem un vēl un vēl... šie bērni ir ielikuši visu gudrības somā, lai teiktu: "Paliec sveiks, Mārupes Namiņ!" Šīs mājas nav tikai bērnudārzs, šis namiņš ir otrās mājas, drošības sala, ceļš uz pārliecību par saviem spēkiem.

Vecāku uzticēšanās visus šos gadus, mazo acuraugu ir veidojusi par tādu personību, kā arī pedagogi un auklīte - mūsu grupas sirds ped. Zane un gādīgā auklīte Guntiņa, kā arī ik katrs pedagogs Mārupes Namiņā arī no mazākajām grupām. Vissiltāko smaidu un artavu ik rītu ir sniegusi Mārupes Namiņa vadītāja un dibinātāja Līga, kas katru ir iepazinusi un katram sirdī ir mīlestību pret dziesmu dāvājusi. Mūsu mājas pamats ir saimnieks Normunds, kurš ar zelta rokām radījis tik daudz prieka mirkļu! Šo visu saliekot kopā, mēs esam snieguši pašu labāko - skaistu bērnību mūsu audzēkņiem!
Lido! Nebaidies! Uzdrīksties! Jums daudz iespēju, daudz krāsu un sajūtu tālākā ceļā! Sargā spārnus un ja skumji - uzdungo dziesmu! Mārupes Namiņā jūs esiet pašā sirds vidiņā!