Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


MAIJA MĒNESIS

01/05/2022

Maija saulītes apmirdzēti un solīti tuvāk vasaras sagaidīšanai. Šis mēnesis kādam no Mārupes Namiņa audzēkņiem ir noslēdzošais pirms skolas gaitām, kādam šis ir bijis raibs pirmais mācību gads.

5. MAIJS - ĀRA PASTAIGA!

Ar prieku savu zemīti sveicināt, ziedu pumpuriņus, kas saulītē smaida un sasaukt putnus skaistākos ar savu rīta dziesmu!

6. MAIJS - MĀMIŅDIENAS ATTĀLINĀTAIS KONCERTS!

Par to mīļumiņu,
Kas tev, māmiņ, acīs smejas,
Lai Tev šodien visi ziedi,
Kas aug dārzos, pļavās, lejās.
Klāt vēl mana sirsniņa
Un vēl salda bučiņa.

Mātes dienas koncertiņā uzbūrām mīlestību, kas nāk no mūsu mazajām sirsniņām, kura sitas straujāk, esot māmiņas klēpī! Māmiņ, es Tevi ļoti mīlu! Paldies mūzikas pedagogam/Mārupas Namiņa vadītājai Līgai par svētku radīšanu, kā arī grupas pedagogiem dāvanu un dzejoļu radīšanā māmiņām
 
Zvirbulēnu grupas bērni ar audzinātāju Alisi, auklīti Aretu un mūzikas pedagogu Līgu!
 
Cālīšu grupas bērni ar audzinātāju Mārīti, auklīti Artu un mūzikas pedagogu Līgu!
 
Strazdulēnu grupas bērni ar audzinātāju Elīzu, auklīti Sniedzi un mūzikas pedagogu Līgu!
 
Cīrulēnu grupas bērni ar audzinātāju Sandu, auklīti Elīnu un mūzikas pedagogu Līgu!


Dzeguzēnu grupas bērni ar audzinātāju Zani, auklīti Guntu un mūzikas pedagogu Līgu!
 
7. MAIJS - "BĒRNU PASAULE 2022"
Kā svaigs gaiss mūsu ikdienā, atkal no jauna - no 6. līdz 8. maijam Ķīpsalas hallē notiek izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2022”.
Tā ir vienīgā izstāde Latvijā, kur reizi gadā vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz nopirkt preces dažāda vecuma bērniem un, kā ierasts, mūs priecēja arī lielā skatuve ar dejām un dziesmām.
Uz šīs skatuves šodien, 7. maijā kāpa arī Mārupes Namiņa Popgrupu dziedātāji - tērpti skaistos tērpos un savu dziesmiņu dziedot mikrofonā, saviem skatītājiem! Bērni mirdzums acīs bija vislielākā dāvana vecākiem!
Paldies par radīto laimību popgrupas pedagogam Līgai Taubei, mūsu mīļajiem vecākiem un Namiņa čaklajiem pedagogiem. Kopā mēs uzbūrām laimīgu dienu mūsu mazo bērnu sirdīs!

11. MAIJS - ČUČUMUIŽAS VIESIZRĀDE!

Kā ziedoša pavasara smarža piepilda mūsu sirdis, ejot pa ziedlapiņu ceļu, tā šodien mūs priecēja Čučumuižas rūķi ar savu viesizrādi, piepildot mūsu dienu ar prieku, gudru padomiņu un mīlestību pret dziesmu.

17. MAIJS - CĪRULĒNI GATAVO!
Cīrulēnu grupas bērni, kopā ar audzinātāju Sandu un auklīti Elīnu, pagatavoja kraukšķīgu pavasara saules stariņu! Visi izstarosim vēl lielāku siltumu, prieku un gaišumu mūsos, to radot arī citos un kopā sasaucot siltāku pavasari!

18. MAIJS - STRAZDULĒNI GATAVO!
Pa krāsu ceļu devās strazdulēnu grupas bērni - kopā ar audzinātāju Alisi un auklīti Sniedzi. No tām izvēloties kādu augli - banānus, zemenes, bumbierus, kivi, apelsīnus un noslēgumā pārlejot ar jogurta mākonīti. Bērni pagatavoja varavīksnes salātus, lai tie būtu stipri un veseli, jo - sarkanie augļi spēcina sirsniņu, oranžie augļi palīdz uzlabot redzi, dzeltenie augļi palīdz dziedēt brūces, zaļie augļi palīdz cīnīties ar slimībām, baltie augļi dod enerģiju. Veseli, laimīgi un stipri strazdulēni!

19. MAIJS -  CĀLĪŠI GATAVO!
Mūsu Cālīšu grupas bērni, čakli kā bitītes, uzcepa gardumiņus - cepumiņus. Iemaņas cepšanā palīdzēja apgūt audzinātāja Mārīte un auklīte Arta, bet degustēt palīgos nāca vecāki un pašu kārais zobs!

24. MAIJS -  UZRUŠINAM DOBĪTES UN STĀDĀM PUĶĪTES!
Esam iesākuši nedēļu ar stādīšanas darbiem - uzrušinam zemīti, aplaistām ar ūdeni un siltiem saules stariem. Zemītē ieliekam dažādus ziedu sīpolus, kādi tie būs? Tos ziediņus pamanīsim tad, ja veltīsim rūpes un mīlestību pret saviem stādiņiem! Lai saulīte silda un ziediņš tiecas pret to!

24. MAIJS -  ZVIRBULĒNI UN DZEGUZĒNI GATAVO!
savas kulinārijas prasmes demonstrēja zvirbulēnu grupas bērni - kopā ar pedagogu Rutu un auklīti Aretu, kā arī dzeguzēnu grupas bērni - kopā ar pedagogu Zani un auklīti Guntiņu. Šī dažiem sagatavošanas grupas bērniem bija noslēdzošā gatavošanas reize kopā ar draugiem! Tikmēr zvirbulēni neaizmirst par savu audzēto lociņu uzņemšanu, lai augtu lieli un veseli kā skolnieki!


 

29. MAIJS -  POPGRUPAS UZSTĀŠANĀS "AR VASARU SAUJĀ" KONCERTĀ.
Jaunmārupē pie ūdenstorņa, norisinājās Mārupes novada bērnu un jauniešu svētki "Ar vasaru saujā". Skatītājus priecēja Mārupes novada bērnu un jauniešu kolektīvu koncerts "Sveika vasara!", kurā piedalijās arī Mārupes Namiņa popgrupa un Mārupes novada labāko dziedātāju konkursa "Cālis 2022" titula ieguvēja Letīcija. Kopā ar audzēkņiem, kā allaž mūsu krāšņā un dzīvespriecīgā Līga Taube - izglītibas iestādes dibinātāja/vadītāja un popgrupas vadītāja. Visi gaišie, saulainie vārdi pretim vasarai, lai tā ātrāk uzmirdz!

30. MAIJS -  ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE.
Mūsu izlaiduma nedēļas ietvaros, mūs priecēja mīļie Čučumuižas rūķi, lai atvadītos no absolventiem, kuri jau rudenī uzsāks skolas gaitas. Kopīgi ar citām grupiņām izdziedājām, kādi darbiņi jāpaveic arī tiem, kas vēl aug līdz sagatavošanas grupiņai! Viss mums labi sokas un prieks Mārupes Namiņā rodas!

31. MAIJS -  GRUPIŅU IZLAIDUMA DIENA. 
31.maiju uzbūrām,kā katras grupiņas mazo izlaiduma dienu, lai priekā dalītos par aizgājušo mācību gadu! Mums ritmu piespēlēja lietus lāses, valsī griezās ziedu smarža ar kūku glazūru, bet skatuves vidū spožās zvaigznītes - Mārupes Namiņa audzēkņi! Mūzikas pavadījumu, kā vienmēr mums nodrošināja mūzikas pedagogs, Mārupes Namiņa dibinātāja un vadītāja Līga.Pateicībā vecākiem par ziediem, gardumiem un dāvanām pedagogu plaukstās! Šis mācību gads ir spēļu, prieka, nedarba - darba un mācību piepildīts! Paldies ik viena pedagoga un auklītes siltajām plaukstām, rūpēm, iemācīto darbiņu un laba vārdiņa pateikšanu. Un ne tikai..ir bijuši brīži, kad podlaiža krata savu galvu, ja nedarbiņš izdarīts un piedošanu iemācīt izlūgties tik grūti, bet mūsu mīļās audzinātājas skumju brīžos nodzēsīs!Lai saulaina vasara - piedzīvojumiem un laimīgu mirkļu piepildīta!

Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Rutu, Alisi un auklīti Aretu, kā arī mūzikas pedagogu Līgu.

Cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātājām Mārīti, Alisi un auklīti Artu, kā arī mūzikas pedagogu Līgu.

Strazdulēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Elīzu, Alisi un auklīti Sniedzi, kā arī mūzikas pedagogu Līgu.

Cīrulēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Sandu, Elīzu un auklīti Elīnu, kā arī mūzikas pedagogu Līgu.

Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātājām Līgu A., Zani un auklīti Guntu, kā arī mūzikas pedagogu Līgu.