Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


APRĪĻA MĒNESIS

01/04/2022

Aprīļa pilieni, joki, Lieldienas, putnu balsis, zirņa dzīves iepazīšana, kulinārijas process un citi darbi mūs pārsteigs šajā mēnesī!

 1. APRĪLIS - APRIL, APRIL!

Heisā, hopsā 1.aprīlis virmo gaisā! Šodien Mārupes Namiņa pedagogi un vadītāja Līga uzfrišināja šo dienu Pepijas Garzeķes tēlā, lai tā katrā istabiņā ienes vairāk prieka un jautrības! Lecam, smejam un jokojam!

 6. APRĪLIS - KUPENU RĪTS.

Kuri šodien ir vispriecīgākie? Bērni! Dabas rotaļas ar laikapstākļiem turpinās! Izbaudām tos!

 19. APRĪLIS - SĒKLIŅU MĒS ZEMĒ LIKSIM!

Zemes darbi jau kādu laiku noris mūsmājās. Sēkliņas un sīpoliņi tiek zemē ieguldīti, ar ūdentiņu aplaistīti un saules staros apmīļoti. Kādi no bērniem jau gardi ēd pirmos lociņus, kādi lūko vai asniņi no zemes jau lūkojas? Ik katram darbiņš jāpaveic, lai pavasaris uzplauktu uz palodzes!
 
 
 20. APRĪLIS - SĒKLIŅU MĒS ZEMĒ LIKSIM!
 
Zvirbulēnu un Cālīšu grupas bērni rada cepumiņus siltus kā saulītes, kas pannā smaržīgi kvēl.
 
 
27. APRĪLIS - STRAZDULĒNI UN DZEGUZĒNI GATAVO!
Strazdulēnu uz dzeguzēnu grupas bērni šodien uzbur kulinārijas brīnumus, par kuriem kūleni priekā met puncis!Strazdulēni eksperimentē ar pārtikas krāsām un no mīklas veltnē gliemezīti, bet dzeguzēni uzbur augļu pāvu, kas galarezultātā pārvērtās par ezīti. Rezultāts visiem gards un prieku nesošs!
 
 
29. APRĪLIS - CĪRULĒNU NAŠĶĪTIS.
Cīrulēnu grupas bērniem ļoti patīk našķoties. Veselīgās nedēļas ietvaros cīrulīši gatavo šokolādes batoniņu, kurš sastāv no - kakao, auzu miltiem, medus, banāna, biezpiena un grieķu jogurta. Maisot, griežot, berot, sverot un cepjot iznāk visiem gardumiņš!