Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


MARTA MĒNESIS

01/03/2022

Ziemas vārtu veram ciet un atplaukstam pavasarim, tomēr vēl aizvien kāda sniegpārsliņa vēlas ietraukties pavasara dzestrumā. Vērojam dabu, izjūtam gaismas ienākšanu - dodoties arī vakara pastaigās un priecājamies par saules stariem, svinam svētkus un baudām Čučumuižas izrādes.

 4. MARTS - ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE.
Līdz ar pavasara mēnesi iestājoties, paveras saulains laiks, pa šo ceļu Mārupes Namiņu ir apciemojuši Čučumuižas rūķi! Tie no jauna iestādīja sirdī cieņu, draudzību un visvarīgāko - mīlestību. Tā maina mūs, apkārtējo vidi, pasauli un cilvēkus! Mīlestība sasilda, tai ir burvju spējas, jo mīlēts cilveks ir laimīgs! Drīz saulīte samīļos pavasari un daba uzsmaidīs pretī. Samīļo to, kuru mīli! Piepildi cita sirdi ar pavasari!

9. MARTS - MEITEŅU DIENU IZKRĀSOJOT. 

Šodien lielākā rota mūsu Mārupes Namiņā ir meiteņu smaids un aplaimotās sirsniņas! Dāvājot otram komplimentus, ziedu smaržu un saldumu garšu liek sajusties īpašam. Viskrāšņākā meiteņu buķete ir šīs dienas vāzē, jo mūsu zēni un tēti ir aplaimojuši tās!
Sirsnīgi sveicam Mārupes Namiņa dāmas 8.marta dienā, kā lielas, tā mazas! Lai šī diena uzplaukst un turpina ziedēt jūsu sirdīs!
 
21. MARTS - PAVASARIS DABĀ. 
Jau strautiņi urdz,
Un putnu balsis zaros nenogurst.
Saulītes stariņi zemi, kad silda,
Bērnu skanīgie smiekli sirdi pilda.
 
22. MARTS - CĀLĪŠI DODAS EKSPEDĪCIJĀ. 
Cālīšu grupas bērniem viss apkārt liekas nezināms un izzināms, tādēļ tie kāpj pētnieku autobusā un dodas raudzīties, kas pavasari sveicina. Kāds zāles stiebriņš izspraucies, sniegpulkstenītis pamodies un zirneklītis koka zarā uzrāpies, bet debesīs pāri mums putnu kāsis pārlaidies!
 
29. MARTS - VECVECĀKU ATTĀLINĀTIE KONCERTI. 
Mīļo omīt tev šodien lai laimīga sirsniņa būtu,
Mīļo opīt tev saldu buču sūtu.
Cik ļoti jūs mani mīlat es jūtu,
Kaut šodien viens otram blakus mēs būtu.
Ziedošas dziesmas, sārtas kā tulpes un gardas kā debesmannā, lai katram vecvecākam šodien tiek nogādāts no Mārupes Namiņa audzēkņiem. Kā arī pašu gatavotās dāvanas, lai tiek saņemtas siltajās omītes un opīša rokās. Ar krāšņiem priekšnesumiem šodien mūs priecēja katra grupiņa Līgas Taubes mūzikas pavadījumā.
 
30. MARTS - FOTOGRĀFĒŠANĀS DIENĀ KOPĀ AR GRUPIŅU. 
Putniņš ielidojis Mārupes Namiņā un žilbinošus smaidus uzbur katram, jo šodien iemūžinam grupas bildes, lai priecē mūs par skaisto bērnudārzu laiku! Pateicamies Berga foto!