Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


FEBRUĀRA MĒNESIS

01/02/2022

Februāris paver mums jaunu lapaspusi kalendāra atvērumā, atverot to, sirdī vēl vairāk ieplūst mīlestība un miers. Radām, izsakām un priecājamies par apkārt esošajiem draugiem, darbiņiem un ziemas priekiem.

 7. FEBRUĀRIS - PŪCĪTES OLIMPIĀDE "UZCEL SNIEGAVĪRU."

7.februārī, noslēdzās Pūcītes veidotā olimpiāde, kurā tika izvirzīta dalība visām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm. Konkursā piedalijāmies arī mēs, Mārupes Namiņš, katra grupiņa izveidoja sniegavīru - no dažādiem materiāliem un darbības veidiem uzcēlām diženu draugu.Pateicībā vecākiem par līdzdalību, bērniem par atbildību darba procesā! Pūcītei par iespēju - radīt bērnos inicjatīvu un vēlmi līdzdarboties!
 
 14. FEBRUĀRIS - DRAUDZĪBAS DIENA. 
Šodien acis iemirdzas ik vienam, jo sirdi pārņem laimība un mīlestība! Izkrāsojam sajūtas sarkanā un rozā krāsā un līksmojam, cik labi, ka varam būt šodien kopā ar draugiem! Tie iepriecina mūs samīļojot vai kopīgi pagatavojot svētku kūku. Kā arī Mārupes Namiņa pedagogus iepriecinājis mūsu vienīgais amoriņš - Normundiņš, rīta agrumā dāvājot ziedus un dubultsirdis!
Būt mīlētam ir lielākā laime! Mīlestībā piepildītas ģimenes ir laimīgas ģimenes! Lai siltums un labi vārdi, apskāvieni ik vienam šodien, rīt un parīt....
 
22FEBRUĀRIS - DIENAS DARBI MĀRUPES NAMIŅĀ. 
 
Jauna diena aust un Mārupes Namiņa durvis tiek vērtas tās audzēkņiem, lai radītu jaunu dienas piedzīvojumu, jo tieši bērni kopā ar pedagogiem un auklītēm ir tie, kas uzbur jaunus stāstus, dziesmas, dzejoļus un pasakas. Te zandelīte sarunājas, zīmulis sāk dziedāt zīmējot un karote ar putru par lidmašīnu pārvēršas. Mazi, bet īsti piedzīvojumi piepildās te - Mārupes Namiņā!