Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


JANVĀRA MĒNESIS

01/01/2022

Ir iesācies jauns gads, kas atkal mūsos iedveš jaunas sajūtas un emocijas. Turpinām čakli strādāt, mācīties jauno un nezināmo, kā arī saskaitīt ziemas sniegpārsliņas, kas griežas dejā.

3. JANVĀRIS - SNIEGA MIRDZUMĀ!

Ķeram aiz astes pēdejās sniega pārslas, ko lietus lāses vēl nav apēdušas. Ziemas priekus Mārupes Namiņā mums tā patīk izbaudīt! Kas zina, ko atnesīs mums jauna ziemas diena?
 
15. JANVĀRIS - PĪRĀGU SMARŽA MĀRUPES NAMIŅĀ!
Dzeguzēnu grupas bērni, kopā ar pedagogu Zani un pedagoga palīgu Guntiņu, pagatavoja ēdamās diennakts daļas, lai launadziņā sajustu šos pretstatus - tumšs un gaišs jeb sāļš un salds.
Cik krāsaina ir mūsu pasaule, kā dienā, tā naktī un krāsas mēs uzburam paši, izdzīvojot un izsapņojot diennakts notikumus.
 
17. JANVĀRIS - ŠOKOLĀDES GARDUMI. 
Strazdulēnu grupas bērni, kopā ar audzinātāju Viktoriju un auklīti Sniedzi, smaidīgi kā saulītes - uzbūra tumšu nakti ar zelta zvaigznītēm. Gatavošanas process un nogaršošana ir pats svarīgākais! Viss tika izpildīts un galvenais - garšoja ļoti - tumšās šokolādes nakts ar marmalādes zvaigznītēm!
 
18. JANVĀRIS - SPĪD, SPĪD ZVAIGZNĪTES.
Zeltainām zvaigznītēm un apaļiem mēnestiņiem rotāta cepampanna. Šodien čakli rociņas rosās zvirbulēnu grupas bērniem, kuri kopā ar audzinātāju Rutu un auklīti Aretu, darina smilšu mīklas cepumiņus. Tagad saldā miedziņa laidīsimies, lai launagā nogaršotu pašu radīto veikumu!
 
20. JANVĀRIS - KOSMISKI GARDIE CEPUMI. 
Cīrulēnu grupas bērni, kopā ar audzinātāju Sandu un auklīti Elīnu, devās ceļojumā uz kosmosu! Tie tur sastapa krāsainas zvaigznes, spožu sauli, šokolādes mākoņus un baltus miltu putekļus, bet varbūt tie tomēr bija smilšu mīklas cepumi?
 

21. JANVĀRIS - KOSMISKI GARDIE CEPUMI. 
Šodien kulinārijas ceļojumā devās Cālīšu grupas bērni, kopā ar audzinātāju Mārīti un auklīti Artu. Kā spožas zvaigznītes mirdzēja cukurgraudi kanēļa tumšajā nokrāsā. Pāri visam oliņa kā zeltaina saulīte un no krāsns izņemam saulainu sveicienu pašu un vecāku puncim!

26. JANVĀRIS - DARBI LIELI, DARBI MAZI. VISI DARBI LABI SOKAS.