Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


DECEMBRA MĒNESIS

01/12/2021

Šis mēnesis ir viens no skaistākajiem mēnešiem mūsu Mārupes Namiņā, kad viss tiek izrotāts zeltītos, baltos un pūkainos toņos, kad piepildās brīnumi un mirdz sirds, kā lielam, tā mazam draugam.

 3. DECEMBRIS - KUPENU VALSTĪBĀ. 

Mārupes Namiņu ziemas māte ietērpusi baltā villainē!

6. DECEMBRIS - OTRĀS ADVENTES SAGAIDĪŠANA. 

Ceļš uz Ziemassvētkiem kļūst aizvien spožāks, jo Adventes vainagā iededzam otro svecīti. Rūķi savu brīvdienu darbiņu arī paveikuši, lai šodien visi Mārupes Namiņa bērni no pārsteiguma zeķes saņemtu gardumiņu!

8. DECEMBRIS - STRAZDULĒNU LEDUS GLEZNAS. 

Strazdulēnu grupas bērni, kopā ar audzinātāju Viktoriju un auklīti Sniedzi, ir uzbūruši brīnumskaistas ledus gleznas, kas gozējas Mārupes Namiņa ķiršu kokā, izrotājot sniegpārslu klātos zarus.

13. DECEMBRIS - TREŠĀS ADVENTES SAGAIDĪŠANA. 

Trīs sveču liesmām vainags svētīts,
Gads Adventē tiek svērts un vētīts.
Drīz Ziemassvētku sudrabzvanos.
Jau četras sveces skujās tvanos.

14. DECEMBRIS - DZEGUZĒNU GRUPAS BĒRNI UZCEĻ SAVU SNIEGAVĪRU. 

Ķeram atkusni aiz astes, tam par godu Dzeguzēnu grupas bērniem rūķis ir uzticējis mājas darbu! Ģimene vienojas kopīgiem spēkiem un top skaisti sniegavīri - lielāki par pašiem! Tētis uzceļ bumbu uz bumbas, mamma sarūpējusi skaistumlietas, bet bērni dekorē un applaudē! Mums izdevās!

20. DECEMBRIS - CETURTO ADVENTI SAGAIDOT. 

Jau ceturtās Adventes sveciti dedzot, mazliet skumīgs mums prāts, jo šogad pēdejo reizi dodamies ruķīša zeķē lūkoties. Tomēr rūķis klusām smejot, mums neļauj skumt, jo drīz zvaniņiem skanot, attrauksies Ziemassvētku prieks!

22. DECEMBRIS - PIPARKŪKU SMARŽA SALDĀ MĀRUPES NAMIŅĀ.

Piparkūkas danco! Visu grupu bērni ir radījuši svētku smaržu, kuru dāvās arī vecākiem! Un ne tikai...Dzeguzēnu grupas bērni novietoja piparkūkas uz balkona - vai šo smaržu Ziemassvētku vecītis arī sajuta? Jā! Tas izdzēra pienu, appēda piparkūkas un atstāja vēstuli! Svētki ir pavisam tuvu!