Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


NOVEMBRA MĒNESIS

01/11/2021

Novembra salnu apvīta, rīta miglā ieskauta un dzestrumā samīļoti ir rīti. Aizvien vairāk varam iepazīt Latvijas dabu, ķert sajūtas un priecāties par mūsu zemes bagātībām.

 5. NOVEMBRIS - CĪRULĒNI UZBUR RUDENS SMARŽU. 

Cepēju komanda ir klāt! Tie sagriezīs, saputos, samaisīs un izceps pašu gardāko ābolu plātsmaizi! Kur tos atrast? Mārupes Namiņā - vaicājiet pēc cīrulēnu grupas! Lai iepriecinātu sevi, ik katra roka jāpieliek darbā un tikai caur procesu mēs varam izprast, kā rodas gala rezultāts! Kopā ar bērniem, piedzīvot virtuves brīnumus, bija audzinātāja Sanda un auklīte Elīna. Jūsu radošums ir bērnu prieks!
 
10. NOVEMBRIS - MĀRTIŅDIENAS ZUPAS VĀRĪŠANA
Kas dimd, kas rīb ap istabiņu? Jā, Mārtiņbērni sanākuši Mārtiņdienu gaidīdamiKas dimd, kas rīb ap istabiņu? Jā, Mārtiņbērni sanākuši Mārtiņdienu gaidīdami. Mārupes Namiņa pagalms ieskandināts muzikālās vadītājas Līgas notiņu pavadījumā - katrs dzied, katrs dipina, priekā plaukšķina, dzejoļus skandina un ticējumus pavēsta! Pats atbildīgākais mirklis - lielajā zupas katlā sabērt pašu grieztos dārzeņus, garšaugus un gaļu, kuru saimnieks Normunds uzrauga, kad tiks uzmests pirmais burbulis.Pusdienu galdā ceļam pašu vārīto zupu un gardi notiesājam! Ņam, ņam gardi gan!
 
MĀRTIŅDIENAS TIRDZIŅŠ
Labas lietas, skaistas lietas pērciet mūsu tirdziņā! Bērnu rokām pašu veidotās precītes tiek nodotas pircēju rokās, paši turot tūtas, kur tiek ievietota "naudiņa" - cepumi. Manāms ir pircēju acīs neizsakāms prieks un pārdevēju pacilājums par nopelnīto. Vērtīgs tirdziņš bijis mums, kā arī katram tirgotājam kaklā iekarinam Mārupes Namiņa sarūpētās baranciņas!
 
11. NOVEMBRIS - LĀČPLĒŠA DIENAS PIEMIŅAS BRĪDIS
Lāčplēša diena ir atgādinājums, ka brīvība un neatkarība Latvijas valstij nav nākusi pati par sevi. 11.novembrī aizdedzināsim sveces, lai izrādītu cieņu visiem, kuri cīnījās par mūsu valsts neatkarību.
Mārupes Namiņš, vecāki un bērni pieminot šo dienu ir sarūpējuši arī savu gaismiņu piemiņas brīdī!
 

17. NOVEMBRIS - UZBURAM SVĒTKUS!

Svētku laiks ir jāizkrāso sarkanā krāsā, jāiededz svecītes un galdā jāliek pašu gatavoti ēdieni, lai priecētu savus mīļos. Šodien dzeguzēnu un zvirbulēnu grupas bērni iepriecināja cits citu, kopīgi pagatavojot svētku kūku un saldo ēdienu! Daudz laimes Latvija, no mūsu čaklajām rokām un mīlestības pilnās sirds!

 23. NOVEMBRIS - ZIEMAS SKAISTUMĀ. 

Debesis šodien uzdāvināja mums dāvanu - tās pār zemi pārlaida daudzas mazas, baltas pārsliņas, kas nolaižas uz degungala un izkūst. Ko darām ar pārējām? Pikojamies, veļam bumbas, liekam ar lāpstiņu spainīšos un kādu pārsliņu paslēpjam kabatā. 

24. NOVEMBRIS - GARDUMU GATAVOŠANA.

Strazdulēnu un Cālīšu grupas bērni, kopā ar pedagogiem un pedagoga palīgiem, turpina ietērpt Latviju garšīgās krāsās. Griežam, maisam, drupinam, saliekam un apēdam! Kas mums tika? Pašu gatavotā saldā pica un šokolādes desa!

Strazdulēnu grupas bērni, kopā ar pedagogu Viktoriju un auklīti Sniedzi.

Cālīšu grupas bērni, kopā ar pedagogu Mārīti un auklīti Alisi.

29. NOVEMBRIS - PIRMĀS ADVENTES SAGAIDĪŠANA MĀRUPES NAMIŅĀ. 

Caur sniegpārslu mirdzumu, iededzam Adventes vainagā pirmo svecīti, Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir iesācies, kas piepildīts spožiem pārsteigumiem. Viens no tādiem mūs sagaida Mārupes Namiņa zālē, kur rūķītis katram zeķē paslēpis gardumiņu. Tas turpina vērot mūsu labos darbiņus, iespējams, pavisam drīz atkal mūs iepriecinās.