Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


OKTOBRA MĒNESIS

01/10/2021

Ir iestājies rudens otrais mēnesis, aizvien vairāk pamanām tā pazīmes - lapu krāsu, peļķu slaistāmu un putnu dziesmas, kas atvadās no mums. Izkrāsosim skaisti arī mēs šo laiku, jo esam bagāti ar krāsainiem darbiem un ne tikai...

 6. OKTOBRIS - PICAS CEPŠANAS DIENA. 

Dzeguzēnu grupas bērni, kopā ar pedagogiem, kā sarkani tomāti, čāpo gatavot krāsu picu, kura taps mūsu krāsu nedēļas ietvaros. Košas un sulīgas krāsas tiek liktas uz lielās pannas! Dārzeņi un dzeguzēni priekā lēkā par šo krāsu ballīti!
 
 
8. OKTOBRIS - KRĀSU NEDĒĻA. 
Šī nedēļa dzeguzēnu grupai ievīta krāsainā piedzīvojumā, kādā no dienām esam saules zaķi, zilas lietus lāses, sarkani tomāti, melnbaltā dambrete un zaļas priedes. Katrai dienai mums paveicams kāds piemērots krāsas darbs, bet kopumā mums raibu raibais rudens ceļojums!
 
29. OKTOBRIS - SPOCĪGAIS, JOCĪGAIS HELOVĪNS.
Kā vislabāk izgaismot tumsu? Ar sveču liesmiņu un bērnu smiekliem! Prieks, kas staro no katra šīs dienas tēla ir galvenā misija šai dienai - Helovīniem! Tveram to pozitīvo, kas pašam mazākajam ir tik īpaši svētki! Rotaļas, dejas, stāsti, modes parāde, ķirbīšu grebšana un saldumu kriksītis katra puncī! Satausīt to sajūtu, kuru bērni gaida ar nepacietību reizi gadā - Mārupes Namiņš to bērniem sniedz, uzburot šo vēlmi! 
 
31. OKTOBRIS - SPOCĪGAIS, JOCĪGAIS HELOVĪNS.
Lai nenodziest gaismiņa tumsas miglā! Mārupes Namiņā mēs kopā uzburam svētkus mazajiem audzēkņiem, kā arī pateicībā vecākiem, kas rada šo īpašo gaisotni! Lai šie jocīgie, spocīgie svētki nes prieku, gaismu sirdīs un ģimenes kopā būšanu!