Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Augusts - pēdējais vasaras mēnesis.

01/08/2021

Augusts ir skaists - lietus lāses zaigojas saules apmirdzētajos rītos, kas kļuvuši vēsāki. Dienas mūs pārsteidz ar kādu negaisa mākoni, kam seko krāsainā varavīksne.

9. AUGUSTS - LIELI UN MAZI DARBI. 
Šodien augusta diena, kas atver durvis jauniem notikumiem Mārupes Namiņā - pats uzviku zandelīti, palīdzēju draugam atrast viņa burtiņu, sveicām Madaras vārda dienā, mācījos turēt zīmuli, izteicu labus vārdus draugam un daudz ko citu, kas piestāv šodienai. Mēs jūtamies priecīgi par paveikto!

12. AUGUSTS - ZEME MAIZES DEVĒJIŅA.
Šajā nedēļā dzeguzēnu grupiņas bērni iepazīst labību - no graudiņa, līdz siltam kukulītim savās plaukstās. Tikai caur procesu izpratām, kāds darbs un domas jāsniedz, lai izdodas mīkla. Kamēr mīkla rūgst klausāmies pasaku par kukulīti un izdziedām pirkstu spēli. Launagā garšojam savu maizīti ar izkausētas šokolādes gabaliņu, bet kā punktiņš uz i - pasniedzam savu kukulīti arī vecākiem. Paldies, zemīt! Zeme maizes devējiņa!

18. AUGUSTS - CĀLĪŠU GRUPAS GARDUMIŅŠ. 
Šodien cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Marinu un auklīti Alisi grieza, maisīja, bēra un rotāja, lai pēc miedziņa nogaršotu pašcepto kūku. Mums izdevās! Paldies vecākiem par atnestajiem rabarberiem, āboliem un ogām, kas ļāva sajust augusta garšu!

19. AUGUSTS - PĪLĀDŽOGAS. 
Mūsu saimnieks Normunds Mārupes Namiņa teritorijā salasījis pilnu kasti ar pīlādžiem. Dzeguzēnu grupas bērni no tiem rada ko vien sirds kāro - mašīnu, māju, torni u.c. mākslas darbus. Rudenīgo noskaņu ienesam arī ar skaistām, oranžam pīlādžu virtenēm, kas kā krellītes sastājas cita zem citas. August, Tu esi košs!

26. AUGUSTS - CĪRULĒNU GRUPAS BĒRNI GATAVO.
Cīrulēnu grupas bērni iepazīst un atpazīst dārza, kā arī meža ogas no kuram var uzburt brīnumdaudz gardas lietas. Piemēram, šodien galdā tika celts dzērveņu zefīrs un plūmes, kuri griezās jautrā krējuma peldē, iegūstot saldo ēdienu. Pēc paveiktā darba varam kopīgi našķoties! Labu apetīti!