Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Jūnijs - jāņuzāļu smaržā.

01/06/2021

Ir iestājies vasaras pirmais mēnesis, kas tik ilgi gaidīts. Kāds dodas saulainās brīvdienās, bet kāds turpina gaitas Mārupes Namiņā - satiekot un izdzīvojot sali skābos piedzīvojumus.

 4. JŪNIJS- RABARBERU LAIKS. 
Paldies Jasminas un Troja ģimenei, kas sarūpējusi mums garšīgos rabarberus! No tiem cālīšu grupas bērni pagatavoja dzērienu un gardus našķus, bet dzeguzēni uzņēma vitamīnus svaigā veidā! Piedzīvojums ar vitamīnu devu!

 
 8. JŪNIJS- SPĒLES AR SAULĪTI UN JAUNAJIEM DRAUGIEM. 
Mārupes Namiņa āra laukumā ir parādījušies jauni draugi, kas aizved ik vienā ceļojumā, kādu sirds kāro! Vējš traucas garām, seju rotā smaids un mēs šūpojamies vasaras tveicē!Paldies Normundam un Līgai par sagādāšanu un uzstādīšanu - jūs bērnību padarāt vēl krāsaināku!

 

10. JŪNIJS- NO SĒKLIŅAS LĪDZ PĀKSTIŅAI. 
Cik patīkami ir saņemt vecāku iesūtīto foto - aizsāktais projekts no zirnīša ir sniedzis "augļus." Zirnītis ir davājis pāksti! Par rūpēm ir saņemts gards našķītis - labais vairo labo! Paldies, vecāki, ka turpiniet iesākto sadarbību

16. JŪNIJS- ČUČUMUIŽAS RŪĶU VIESIZRĀDE. 
Ar līksmām dziesmām, stāstiem un jokiem pie mums ciemojās Čučumuižas rūķi! Tik ļoti gaidīti un tik ļoti iemīļoti. Kopīgi ar grupiņām rūķi sadziedājās - ieskandinot Jāņus un Līgo dienu, pavēstot kādi darbi jāpaveic un, kā svētki jāsvin! Jāņuzāļu smaržā, dziesmu un deju ievīta bija šī tikšanās! Līgo, līgo!

21. JŪNIJS- VASARAS PRIEKS!
Šajā saules apmirdzētajā laikā, Mārupes Namiņa bērni daudz laika pavada ārā. Pētam, zīmējam, sportojam un smejam, cik skaista ir mūsu diena!

22. JŪNIJS- PĪRĀGI UZ PANNAS SILDĀS!
Mārupes Namiņa Līgo diena aplīgota ar dziesmām, dzejoļiem un bērnu pašu ceptiem pīrāgiem, lai cienātu vecākus, kas vēderiņus glaudīdami priecājas par gardo cienastu! Lai svētku laiks ziedu, pīrāgu un siera smaržā ievīts! Vasaras saulgrieži mūs lutina!

22. JŪNIJS- LĪGAS DIENA!

Mūsu Līgai šodien svētki,
Daiļos svārkos iekāpusi,
Svētku galdu uzklājusi
Kvasa kausu pacēlusi!
Lai Līgo līksmums neizzūd
Un ziedu smarža apreibina,
Tavs vārds pār kalniem gavilē
Un sirds pukst priekā Mārupē.
Te Mārupē ir Namiņš jauks,
Kur Līgas vārdu godā ceļ,
Ar ziedu pušķiem, sārtiem ķiršiem
Tu katram esi īpašs draugs.
 
28. JŪNIJS- ZIEDU KLEITIŅAS. 
Šodien, cālīšu grupas bērni kopā ar audzinātāju Lailu un auklīti Alisi, radīja dabaszinību un mākslas integrēto nodarbību āra laukumā, kur uz caurspīdīgās līmplēves veidoja apģērba dizainu. Ziedu smarža, pirkstiņu spēle un skaistais rezultāts priecēja katru darba rūķi!