Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Aprīļa pilieni.

13/04/2021

Vai jūti, kā smaržo tas? Kā kustās tas un no zemes spraucas pretim saules stariem? Tas ir aprīlis! Raibu raibs un garšīgs tas!

 13. APRĪLIS - AUDZ PUPA...
Dzeguzēnu grupas bērni no grāmatas izlasītā, nonāca līdz sataustāmai pupai savai plaukstā. Noskaidrojām, kas nepieciešams pupai,kā arī, kur tad pupa uzkāpa. Par paveikto darbu turpināsim rūpēties, bet līdz tam dziedāsim mūzikas nodarbībās pupai dziesmu, lai tā ātrāk aug.

 
15. APRĪLIS - PLIK, PLIK, PLIK SĒKLIŅU ZEMĪTĒ SĒKLIŅU SĒSIM!
Ka liels, tā mazs - ķeras pie darba un čakli strādā! Podiņā beram zemīti, ierušinām zemītē sīpoliņu, aplaistām ar ūdeni. Atliek vien gaidīt un katru dienu veltīt siltu smaidu, lai lociņi veras pret zvirbulēniem un varam cienāties!
 
16. APRĪLIS - CĪRULĒNI STĀDA SĪPOLIŅU.
Rosība noris arī cīrulēnu grupā, kur rindā kārtojas sīpoliņi un nepacietīgi pa paciņu lēkā sēkliņas. Visiem gribas zemes siltumu un ūdens dušiņu, lai pēc laika parādītu savu krāšņumu! Cīrulēnu grupas bērniem šis darbs sagādā prieku, tomēr grūti sagaidīt, kad tā sēkliņa modīsies?
 
19. APRĪLIS - ZIRNĪT, KAS TAVĀ VĒDERĀ?
Dzeguzēnu grupas bērni ik mirkli vēro zirnīša mošanos. Asniņi ātri vien spraukušies laukā un tagad katrs savā mājiņā, lai iesakņotos un zaļotu!

26. APRĪLIS - CĀLĒNU GARŠĪGĀS PUSDIENAS.

Cālīšu grupas bērni šodien pusdienās bauda zupu, kurai klāt pievieno pašu audzētos sīpollokus! Ņam, ņam gardi gan! 27. APRĪLIS - CĪRULĒNU ZEMES DARBI.

Cīrulēnu grupas bērni turpina pētīt, satausīt, sagaršot, sniegt rūpes un gūt prieku par ieguldīto darbiņu! Puncis smaida, sirsniņa smaida, bērniņš smaida, asniņš smaida, saulīte smaida!

28. APRĪLIS - DZEGUZĒNU GRUPAS BĒRNI GATAVO PICU.

Mārupes Namiņa gaiteņus ievij patīkama smarža - dzeguzēnu grupas bērni gatavo picu! Katrs izvēles iecienītākās sastāvdaļas, lai ar gardu muti apēstu savu gabaliņu! Enerģija uzņemta, dodamies svaigā gaisā!

29. APRĪLIS - STRAZDULĒNI IESĒJ SĒKLIŅAS.

Arī strazdulēnu grupas bērni puķupodā ievieto zemi, plaukstiņā ieber sēkliņu, iegulda zemes gultiņā, apsedz sēkliņas ar zemītes sedziņu un applaista ar ūdeni. Novieto saulītē, lai tā samīļo sēkliņu!

30. APRĪLIS - CĪRULĒNU GRUPAS VESELĪGĀS UZKODAS.

Cīrulēnu grupas bērnus šodien uz gatavošanu sagaida svaigi dārzeņi un pašu audzētie sīpolloki. Ņemam palīgā dēlīti, nazi - uzmanīgi sagriežam, lai varam našķēties ar kraukšķīgu un svaigu uzkodu! Dārzeņi un vitamīni ir mūsu draugi!