Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Marta mēnesi šķiram.

01/03/2021

Klāt marts, kad debesīs pamanām pirmos putnu kāšus, Mārupes Namiņā smaržo ziedi un saules gaisma mūs sauc ārā arī pēcpusdienā, bet tikmēr paveicam lielus un mazus darbus.

 1. MARTS - CEĻOJUMS UZ LAUKU SĒTU.
Zvirbulēnu grupas bērni mājās sagatavojuši ceļa somu, lai dotos uz lauku sētu! Kas somā iekšā? To katrs parāda grupas draugiem, cenšoties nosaukt atnesto lietu un tad jau var izspēlēt spēles kopā - mācāmies dalīties ar mantām un salikt savas atpakaļ somā! Cik daudz lietu, krāsu, vārdu un skaņu mums visiem!

 5. MARTS - PAVASARIS UN CITI PRIEKI.
Dzeguzēnu grupā pirmais pavasara mēnesis staro kā saules stars caur ledus lauskām! Piepildīts svētku smaržas, ikdienas veikumu, projektu kopā ar vecākiem, gatavojam ziedu dekorācijas, lai atplauktu smaidā, ienākot Mārupes Namiņā - te esmu gaidīts!

8. MARTS - SIEVIEŠU DIENAS APSVEIKUMI LIELIEM UN MAZIEM. 
Sieviešu dienā, mūsu zēni un tēti sveic Mārupes Namiņa lielās un mazās dāmas! Ziedi uzplaukst mūsu rokās, radot svētku sajūtu un apreibinot puķu smaržā! No sirds pasakamies ik katram, kas iepriecināja mūs! Sveicieni no Mārupes Namiņa visām māmiņām, meitiņām, omītēm, krustmātēm un citām dāmām - jūs padariet pasauli krāšņāku!
 
 11. MARTS - ZIEMA UZ DEGUNGALA.
Ziema, mēs priecājamies Tevi sastapt Mārupes Namiņa pagalmā, jo bērnības prieks vārtās sniegpārsliņās un līksmā balsī smejas!
 
17. MARTS - CĀLĒNU GRUPAS RADOŠIE DARBI.
Cālīšu grupas bērni darina pirmos pavasara tārpiņus, kurus pamanījuši arī pastaigas laikā. Pēc svaigā gaisa pagatavo svaigus augļu salātus ar nelielu vasaras garšu! Mums ļoti patīk darīt, vērot, sataustīt un sasmaržot, jo tā cālēni vislabāk iepazīst apkārtējo pasauli!
 
25. MARTS - JAUNA DIENA SĀKUSIES!
Mūsu sastaptais prieks, mūsu panākumi, mūsu sapņi un zināšanu iegūšana aizvien mūsu mīļajā Mārupes Namiņā!