Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Februāra mēnesis klāt.

01/02/2021

Kalendārā šķiram ziemas pēdējo mēnesi - februāri. Ko tas jaunu mums atnesīs? Lai darbi, draugi un piedzīvojumi par to pavēsta!

2. FEBRUĀRIS - ZIEMAS SPĒLES.

 

10. FEBRUĀRIS - DRAUDZĪBAS KŪKAS GATAVOŠANA.
Ietērpjam draudzību gaisīgā zefīra kleitiņā, sārtās zemeņu kurpītēs un apvijam mīlestības lentā! Dzeguzēnu grupas bērni vienojas kopīgā darbā, pagatavojot draudzības kūku! Darba process, vērošana un neziņa, kā garšos? To drīz uz šķīvja liksim un savus draugus cienāsim!

12. FEBRUĀRIS - DRAUDZĪBAS DIENAS NAŠĶĪŠI.
Šodien strazdulēnu un cīrulēnu grupas bērni sev pagatavoja svētku gardumus, tomēr tos neapēda vieni. Draudzības dienā dalīsimies cits ar citu, iepriecinot savus draugus.

17. FEBRUĀRIS - MŪZIKAS NODARBĪBAS.
Mūzikas nodarbības ped. Līgas Taubes vadībā zvirbulēnu un cālīšu grupas bērniem ir ļoti gaidītas, tad klavieres uzdāvina vismīļāko dziesmu, ciemos nāk kaķi, "apēdam" gardo pīrādziņu un pankūkas, kā arī uzdejojam sniegpārsliņu virpulī, ksilafona melodijai skanot! Krāsains piedzīvojums kopā!

19. FEBRUĀRIS - ZVIRBULĒNI GATAVO VITAMĪNU SULU.
Gards mums dzēriens izdevās dārziņā! Citrons dzērveni dejā lūdzu un zvirbulēni vitamīnus uzņemt spēja!  Stiprinām veselību ar dabīgajiem vitamīniem, dodamies svaigā gaisā, saldi čučam, lai vakarā māmiņai un tētim stāstītu par paveikto darbiņu!

 

26. FEBRUĀRIS - VECVECĀKU SVEIKŠANA ATTĀLINĀTI!
 Februāra mēnesī izsapņojām krāsainus ceļojumus, kas piedzīvojumiem bagāti. Viens no ceļa galamērķiem mums bija - apsveikt savus mīļos opīšus un omes vecvecāku dienā! Tam par godu bērni darināja dāvanas, kopā ar grupu pedagogiem mācījās dzejoļus un dziesmas Līgas Taubes mūzikas nodarbībās, lai šo visu apsietu ar krāšņu lenti un nosūtītu vecvecākiem attālinātā sveicienā! Lai jūsu sirdis piepilda mūsu mīlestība! Vēlot labu veselību, dzīvesprieku un mazbērnu klātbūtni arī attālināti, tādejādi mūsu sveiciens jums!
 
26. FEBRUĀRIS - DZEGUZĒNU PROJEKTS "MANS TRANSPORTA LĪDZEKLIS."
Dzeguzēnu grupas bērniem tēmas noslēguma prezentēšanas diena. Katrs ir ļoti centies un kopā ar vecākiem izveidojis savu transporta līdzekli - no otrreizējiem pārstrādes materiāliem. Grupas telpā tika ienesti gan gaisa, gan sauszemes, gan ūdens transporti, kā arī uzzinājām, kādi drošības noteikumi jāievēro atrodoties tajos! Visu nākošo nedēļu darbi tiks izvietoti apskatei, par kuriem liels gandarījums bērniem un uzslavas vecākiem par iesaistīšanos! Lai sapņi piepildītos, tiem ir jātic! Iespējams, kādam šie ir pirmie soļi uz ko lielu.