Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Ziemassvētki Mārupes Namiņā.

22/12/2020

Šis laiks tupina uzburt brīnumu, izsapņot, gaidīt pārsteigumu, sastapt rūķu darbus, kā arī ierāpties klēpī Ziemassvētku vecītim! Šogad svētki norisinājās grupu ietvaros, bet ne mazāk svinīgi un krāšņi!

 Zvaniņa dziesmas un rūķīšu dejas meža valstībā ievītas! Šodien svētki! Visi gavilē un līksmo, jo cālīšu grupas bērni pārtapuši par rūķēniem, kam bumbulis priekā danco un plaukstiņas līksmi priecājas! Kopā ar bērniem svētkos piedalijās audzinātājas Marina, Diāna, auklīte Elīna, kā arī mūzikas pedagogs/Mārupes Namiņa vadītāja Līga! Sacīsim Ziemassvētku vecītim PALDIES, par labiem darbiem, ko guvuši! 

Pelēnu brīnumainos Ziemassvētkus ar garšīgām dziesmām un dzejolīšiem uzbūra mūsu mīļie Strazdulēnu grupas bērni! Actiņas staroja katrā kustībā un sirsniņu vēl vairāk saviļņoja Ziemassvētku vecītis, kuram maisā dāvana paslēpusies no rūķiem, audzinātājām un Mārupes Namiņa Līgas. Svētku mirdzumā kā spožas zvaigznītes piedalijās pedagogi - Zane V., Elīza, Marina, kā arī Mārupes Namiņa vadītāja/mūzikas pedagogs Līga. Laimīgas sajūtas redzot bērnu prieku!

Zvirbulēnu grupas bērni iejutās rūķīšu lomā, kuriem galvā sārtas micītes un kabatas piepildītas ar dziesmām un dzejoļiem! Bērni brīnišķīgi ieskandināja Ziemassvētku koncertiņu un braši devās pēc lielās dāvanas pie vecīša! Kopā ar bērniem svētku norisē piedalijās audzinātājas Ruta,Diāna, auklīte Areta, kā arī mūzikas pedagogs/Mārupes Namiņa vadītāja Līga! Mazais braši spēris savus drošos solīšus pretim jaunajam gadam ar tik līksmiem priekšnesumiem!

Ziemassvētku brīnums pārlaidies arī pār dzeguzēnu grupas bērniem, kuri kā kraukšķīši ieskandina svētku dienu! Tik daudz piparkūciņas vienuviet, tās dalās ar dziesmām, dzejoļiem, instrumentu spēli, kā arī skatuvisko mākslu! Ziemassvētku vecītis to novērtē paties! Kopā ar bērniem pasākumā kā garda glazūra piedalijās abas divas audzinātājas Zanes un mūzikas pedagogs/Mārupes Namiņa vadītāja Līga! Sūtam jums garšīgus mirkļus no mūsu koncerta! 

Garās cepures galā smaidīgs šūpojas bumbulis, jo tas nojauš uz kurieni dodas Cīrulēnu grupas bērni! Tie tipina sastapt Ziemassvētku vecīti, pirms tam svētkus izpušķojot ar mirdzošām dziesmām un krāšņiem dzejolīšiem! Re, tagad smaida arī vecīša bārda, kuru iepriecinājuši mazie rūķīši!Priekā uz vienas nots pasākumā bija pedagogi Zane V. un Iveta, kā arī mūzikas pedagogs/Mārupes Namiņa vadītāja Līga! Uzbūrām svētkus savās sirdīs, lai dalītos tālāk ar māmiņu un tēti!