Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Aktualitātes


Adventes laiks Mārupes Namiņā.

30/11/2020

Novembris atvadās to sajūt ik dvēsele, Adventes vainagā svecīti dedzot, Tumšāko laiku svētam ar gaismu, Sirds visu jūt - redz maigu un drošu.

Esam sagaidījuši 1.Adventi, kas ir atvērusi ceļu uz Ziemassvētku gaidīšanas laiku. Lai šīs dienas padarītu vēl siltākas - Mārupes Namiņa rūķis katram bērniņam saldumu zeķē ir paslēpis kādu bonbondziņu! 
Pārsteigumi rodas no mazām lietām un, cik patīkami rūķitim raudzities bērnu neviltotajā smaidā!

Klāt ir Adventes otrā sagaidīšana Mārupes Namiņā, kad mājās nopūstas divas degtās sveces, tad bērnudārzā veicam šīs dienas īpašos darbus. Rūķītis nav mūs aizmirsis - katrā zeķē sarūpējis gardumiņu.Mārupes Namiņa saimniece un saimnieks parūpējušies un iedeguši kamīnu, lai rūķītis no āra nākdams var sasildīties! Mīlestības, gaišuma un miera laiks ik katra sirdī!

Mierpilns, gaišs, saticīgs un rāms šis laiks. Aiz loga sniegpārslas silda zemi un Mārupes Namiņa acīs mirdz iedegtā trešā Adventes svecīte. Paldies rūķītim par atstāto saldumiņu zeķē, par mandarīnu smaržu un uzburtajiem pārsteigumiem! Mirdz mūsu sirdis! 

Paldies rūķīt, ka iegriezies Mārupes Namiņā un katras grupas saldumu zeķi piepildīji ar kādu konfektīti! Mēs turpināsim veikt labos darbus un tevi sveikt jau nākošgad!