Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Zvirbulēni


Mēs Zvirbulēni


Mēs grupiņā esam 10 zvirbulēni. Esam aktīvi un zinātkāri. Ar mums kopā ik dienu ir un daudz ko jaunu māca skolotājas Ruta, Agnese un mīļā auklīte Areta. Mums ir prieks iepazīt visu jauno un satikt draugus!

Mēs iepazīstam visu jauno

Lai mēs mācītos dažādas gudras lietas, kas iekļautas pirmsskolas izglītības programmā, mums to palīdz apgūt audzinātajas Ruta, Agnese un par kārtību rūpējas auklīte Areta. Vislabāk mums patīk spēlēt bumbu un rotaļāties spēļu laukumā, kurā mēs iepazīstam zālīti, zilās debesis un varam paslēpties savā koka mājiņā.

Svinam svētkus

Cik priecīgas ir tās dienas, kuras sauc par svētku dienām, tad draugi steidz sveikt ar dziesmiņu un gaviļniekam galvā tiek likts kronītis. Kā arī mācāmies parādīt, cik mums ir gadiņi. Katram bērniņam audzinātāja svētkos sarūpē krāsojamo grāmatiņu.

Sportojam

Mēs esam aktīvi un veikli, tāpēc mums patīk ļoti sportot. Sporta nodarbībās tiek izmantots dažāds sporta inventārs, atbilstoši vecuma grupai. Ne tikai izkustinam kājiņas un rociņas, bet arī mācāmies krāsas un skaitam līdzi, šķirojam bumbiņas, ejam rotaļās un dziedam dziesmas.

Pasākumi

Katru mēnesi Namiņā notiek dažādi svētki, pasākumi un rotaļpēcpusdienas, vecākiem un draugiem tiek rādītas dažādas prasmes, iemaņas un priekšnesumi ko bērni Mārupes Namiņā apguvuši. Ar katru dienu attīstam jaunas prasmes, dodoties uz mūzikas nodarbībām.

Zvirbulēniem patīk

Bērniem patīk rotaļāties, dziedāt, zīmēt un līmēt. Mācamies paši ģerbties, mazgāt rociņas un apgūt dažādas sociālas iemaņas. Vislabāk mums patīk āra pastaigas, kurās var rotaļāties un sportiski darboties.Mēs iepazīstam visu jauno un mācāmies izteikt sadzirdētos vārdiņus.

Arī mēs mācāmies

Lai gan esam mazi, tomēr ņipri un cītīgi apgūstam daudz jaunu lietu, ko vēl nezinājām. Mācāmies ik dienu ko jaunu, jo katru nedēļu tiek izklāstītas jaunas tēmas, kurās tiek izmantoti dažādi metodiskie materiāli. Audzinātājas Agnese un Ruta čakli darina dažādus uzskates materiālus, radot plašāku priekšstatu par apkārtējo pasauli.

Māksla

Mums patīk darboties ar dažādiem materīāliem, līmēt, zīmēt, buzrīt, plēst. Mācāmies kā pareizi sēdēt pie galdiņa, turēt zīmulīti vai otiņu un klāt krāsu, veidot darbiņus no plastalīna. Izveidotos darbiņus izvietojam pie stenda, kurus var apskatīt vecāki un draugi.

Pastaigas laikā

Mums patīk pastaigāties, pētīt un iepazīt pasauli. Rotaļu laukumā varam izkustēties un iepazīt dabu mums apkārt - patausīt zaļo zālīti, smilšu kastē izveidot kūkas un paskatīties pa lodziņu savā laukuma namiņā.

Rotaļas

Rotaļāšanās ir neizbēgama dienas daļa, izpētīt un izzināt visu kas atrodas mūsu grupiņā. Kopīgi dodam vienotās rotaļās, kurās sadraudzējamies ar grupas biedriem, dziedam dziesmiņas un spēlējamies ar rotaļlietām.

Diendusa

Velc pelīte saldu miegu, mazajam bērniņam.