Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Strazdulēni


Mēs Strazdiņi


Mēs esam mīļi, kustīgi un jautri 15 strazdulēni. Ar prieku satiekam savus draugus, kuri cītīgi pakāpienu pa pakāpienam kāpj uz Strazdu grupiņu, kurā mīļi sagaida audzinātāja Emilija, Elīza un sirsnīgā auklīte Gunita.

 

Bērnudārzā...

Bērnudārzā mums iet jauki, mēs viens otram esam draugi!

Mācāmies

Mums ļoti patīk mācības, jo tajās izmanto daudz un dažādus materiālus un tās ir interesantas un tajās iemācāmies daudz ko jaunu.

Māksla

Krāsas ir visapkārt un Strazdulēniem patīk darboties ar krāsām, līmēt, zīmēt, burzīt un veidot skaistus darbiņus par kuriem visi kopā priecājamies, kad tie ir gatavi.

Rotaļājāmies

Mums ļoti patīk rotaļāties, to daram ar prieku. Kopā ar draugiem spēlējam dažādas spēles, liekam puzles, gatavojam lellēm ēst un no klucīšiem uzbūvējam lielās garāžas mašīnām. Esam ļoti priecīgi par rotaļāšanās brīžiem.

Dziedam

Strazdulēniem patīk dziedāt un to labprāt dara mūzikas nodarbībās.Izmantojam dažādus mūzikas instrumentus, ejam rotaļās un izpildām dažādas pirkstiņspēles.

Galda kultūra

Mēs mācāmies arī kārtīgi uzvesties pie galda, jo mēs zinām noteikumus. Mums ļoti garšo zupas, kā arī saskatām dažādus dārzenīšus, kas tiek pasniegti. Ar lielu prieku palīdzam auklītei uzklāt galdu.