Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Cālīši


Mēs Cālīši


Esam 18 aktīvi un darbīgi bērniņi. Ar mums kopā ir smaidošas audzinātājas Zane, Emilija, kā arī auklīties Arta, kuras ik rītu sagaida mūsu mīļos cālīšus.

Cālīši mācās

No rītiem mācāmies rīta aplītī. Apgūstam valodas bagātību, izrunu un pareizību. Mācāmies dzejolīšus, pirkstu spēles, vērojam laikapstākļus, iepazīstam dabu sev apkārt, kā arī mācāmies skaitīt. Mums patīk izzināt!

Cāļi svin svētkus

Cāļiem patīk svinēt svētkus rudenī, ziemā, pavasarī un vasarā, bet, protams, mums vismīļakie svētki ir tad, kad mums ir dzimšanas diena un vārda diena.

Miedziņā

Aijā žūžū lāča bērni
pekaināmi kājiņām..

Mielojamies

Dienas tik svarīga daļa ir brokastis, pusdienas un launags, kuru laikā apgūstam galda kultūras prasmes un pasakamies par ēdienu, dziedot dziesmiņu.

Dziedam un dejojam

Patīk viņiem dziedāt un dejot. Protam jau nostāties aplī un dziedāt kopā ar audzinātājām. Ikdienas gaitās iemācamies dziesmu vārdus un kustības, kuras dziedam brīvajos brīžos, lai skanīgi dziedātu pasākumos.

Pastaigā

Esam mazi, bet ļoti aktīvi. Pastaigā mēs skrienam, lecam, šūpojamies šūpolēs vai kļūstam par māksliniekiem - ar krītiņiem zīmējot uz tāfeles.

Rotaļāšanās

Esam ļoti ieinteresēti spēlēties ar grupas rotaļlietām - likt puzles, celt tornīšus, braukt ar mašīnām, šķirstīt grāmatas lappaspuses, kā arī daudz ko citu veikt,kā arī, kad blakus ir draugi mācāmies ar tiem dalīties.

Sportojam

Mēs augam lielāki un veiklāki. Spējam pacelt kājiņas, izvingrināt rociņas, ripināt bumbas un doties rotaļās, lai gan visvairāk mums prieku sagādā siltais laiks, kad sportot varam doties āra laukumā.