Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Piedzīvotie notikumi


2019

Mārtiņdienas tirdziņš.

Nāciet šurpu, puiši, meitas, Mārtiņdienu nosvinēt: ir man zosis, ir man maize, ir ar saldais medutiņš.

Lasīt vairāk

Mārtiņdienas zupas vārīšana.

Mārtiņam gaili kāvu, Deviņiem cekuliem, Lai tek mans kumeliņš, Deviņiem celiņiem.

Lasīt vairāk

Helovīnu diena Mārupes Namiņā.

Būūūūū! Mārupes Namiņš šodiena pārvērtās par jociņu,spociņu dienu! Bērni tērpušies dažādās maskās, apskatot draugus un atpazīstot tos! Ķirbīši ieripoja katrā grupā un mājā smaržoja pēc siltuma - bērnu smiekliem un svecītes liesmiņas,kas nesa gaismu mūsu tumšajā Helovīnu vakarā!

Lasīt vairāk

Sniega segas izbaudīšana Mārupes Namiņa pagalmā.

Vai ziemas prieku varam sajust raugoties tikai caur logu? Nē! Mēs tērpjamies siltajos kombinzonos, zābakos, cepurē un cimdos,un aidāāā pūkainajā sniedziņā!

Lasīt vairāk

Cīrulēnu grupas bērni uzņem vitamīnus.

Iestājoties rudenim, neaizmirsīsim stiprināt imunitāti, lai veselības burbulītis ir ap mums un vīrusi to nespēj pārsprādzināt!

Lasīt vairāk

Dzeguzēnu grupas krāsu nedēļa.

Aiz loga varavīksne snauž, jo lietus mākoņi ieskāvuši Mārupes Namiņa padebešus! Vai mēs par to skumstam? It nemaz! Dzeguzēnu grupas bērni kopā ar audzinātāju Elgu un auklīti Elīnu, visu šo nedēļu ietērpās kādā noteiktā krāsā. Līdz ar krāsas ienešanu grupā - izteicām vairāk komplimentu, jutāmies pacilātāki un krāsu nedēļa mums sagādāja patīkamas emocijas!

Lasīt vairāk

Sakopjam Mārupes Namiņa pagalmu.

Cīrulēnu un Dzeguzēnu grupas bērniem tika dots uzdevums - uz bērnudārzu atnest grābekli, kas katram pašam bija jāatceras. Priecājamies, ka kopā mums uz rudens talku tika sarūpēti 11 grēbekļi!

Lasīt vairāk

Rudens svētku koncerti Mārupes Namiņā.

Māmiņ, gribu kastanīti! Kastanītis augstu, nevar aizsniegt kastanīti pazarē ar plaukstu! Māmiņ, gribu ļoti, ļoti! Varbūt uzkāp kokā? Re, jau māmiņa sēž kokā ar kastanīti rokā!

Lasīt vairāk

Piedalīšanās Noras Bumbiers konkursā “Skan man sirdī Latvju dziesmas”.

11.oktobrī Jelgavas kultūras namā norisinājās Noras Bumbieres Fonda rīkoto jauno vokālistu konkursa fināls “Skan man sirdī Latvju dziesmas”, kurā šogad piedalījās vairāk nekā 50 bērni un jaunieši no visas Latvijas. Konkursa fināla dalībnieki dziedāja dzīvās mūzikas pavadījumā, kopā ar orķestri! Tā ir iespēja jaunajam dziedātājam sajust īstu skatuvi, gaismas, dzīvu mūziku un izjust koncerta atmosfēru un paspīdēt publikas priekšā uz lielās skatuves.

Lasīt vairāk

Mārupes Namiņa popgrupas uzstāšanās LIDO skatuves.

6. oktobrī Mārupes Namiņa popgrupu dziedātāji - meitenes un zēni, priecēja klausītājus uz LIDO bērnu pilsētiņas skatuves!

Lasīt vairāk

Čučumuižas rūķu viesizrāde.

Sveiki,sveiki rudentiņ! Atā, atā vasara! Jā, klāt viņš ir - ietērpies lietus lāsīšu apmetnī, kājās sārti zābaciņi, matos pīlādžogas un podziņās kastanīši smaida. Rudens rūķis otu rokā tvēris un izdaiļo dabu savās krāsās.

Lasīt vairāk

Miķeļdienas izstāde "Rotāsim Latvijas zemi".

Rotāsim Latvijas zemi! Miķeļdienas ietvaros, tik būtiski ir paust mātes dabas dāvātās veltes! Cik nozīmīgas tās ir mums,kādas rūpes ir jāiegulda,lai savās rokās turētu dārza vai lauka labumus. Latvju zīmēs ierakstītas vērtības, kas pasargājušas laukus, labību,tīrumus un cilvēku darbu.

Lasīt vairāk

Popgrupu uzstāšanās "Kas Te? Es Te!" raidījumā.

Mārupes Namiņa popgrupu dziedātājiem tika saņemta uzaicinajums no Pukša - kopā piedalīties raidījumā Kas te? Es te ! Lai kopīgi atrisinātu kādu notikumu,kuru divos raidījumos izdziedās - raganiņas un rūķīši!

Lasīt vairāk

Olimpiskā diena Mārupes Namiņā.

" NĀC UN VINGROT SĀC! " Latvijā “Olimpiskā diena 2019” šogad norisinājās 20.septembrī. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība. Lielākā daļa nacionālo Olimpisko komiteju piecos kontinentos izmanto šo iespēju, lai popularizētu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

Lasīt vairāk

Spilvenu fejas viesizrāde.

Šīs dienas rīts mums iesākās ar prieka notiņam, kuras kopā samaisot, tika izdziedātas skanīgas dziesmas.

Lasīt vairāk

Tēvu diena Mārupes Namiņā.

Mans tētis ir visstiprākais, visgudrākais, vismīļākais! Mans tētis ir mans varonis!

Lasīt vairāk

Koncertprogramma ‘’Mežā…’’

Pie mums, Mārupes Namiņā, ciemojās divi mežsargi ar koncertprogrammu "Mežā.." Dziesmots stāsts par Latvijas skaistāko, dārgāko, veselīgāko - stāsts par mežu!

Lasīt vairāk

Popgrupas uzstāšanās "Citāda skola" skatuves.

Starp smaržīgajiem ziedu klēpjiem un apgaroto prieku Zinību dienā, Mārupes Namiņa popgrupas bērni, pēcāk kāpj uz Citāda skola skutves, kurā ar dzīvespriecīgām dziesmām un līksmu prātu iepriecina klausītājus.

Lasīt vairāk

Zinību diena 2019./2020. m.g.

Rudeni, rūgto pīlādžu laiks, Rudeni esi pret mani maigs. Nāc, rudeni nosvinēsim ar možu un jautru garu. Ar zeltainu bērzu zaru, Ar grozā ābolu sārtu, Ar vasaras atmiņas stāstu, Ar rudeņa ziedu vāzē, Ar liepziedu tēju glāzē, Ar gaišu domu ziemai baltajai, Ar jaunu draugu Mārupes Namiņā!

Lasīt vairāk

Rikko Lelles viesizrāde

Šodien, pēc vasaras pārtraukuma,Mārupes Namiņa bērnus iepriecināja viesizrāde no Rikko lelles "4 ruksīši".

Lasīt vairāk

Zvirbulīšu laukumiņa pārvērtības.

Mums ir īpaša diena,kurā vēlamies izcelt 2 notikumus: 1. Iecerētās, izsapņotās lietas piepildās; 2. Mūsu saimniekam Normundam ir vārda diena.

Lasīt vairāk

Līgo svētku ieskandināšana Mārupes Namiņā.

Kad vasaras plaukumā smaržo zeme, gaiss, saules stari silda mūsu sirdis, meiteņu galvas rotā vanadziņi un zēnu mazās plaukstas satvērušas jāņuzāles. Svētku gaisotne ir jaušama - sētā sanākuši Jāņubērni, mūsu namamāte ir Līga, kas cienā ar pīrāgiem un akardeona skaņām.

Lasīt vairāk

Pīrāgu cepšana Jāņu svinībām.

Mārupes Namiņa bērni gatavojas svētkiem. Mazās plaukstiņas rullē mīklu un soli pa solītim gatavo pīrādziņus gan saldos, gan sāļos. Tie zeltaini gozējas uz pannas, lai pēcpusdienā cienātu līgotājus.

Lasīt vairāk

Dāvana Mārupes Namiņam no vecākiem.

Mārupes Namiņa pagalmu rotā divi īpaši skaisti soli - pašu gatavots dāvinājums no Metalkalumi!

Lasīt vairāk

Burtu skoliņas un angļu valodas pulciņu noslēgums.

Izlaidumu nedēļas ietvaros savas pēdējās nodarbības sagaidījuši arī interešu izglītības pulciņi - burtu skoliņa un angļu valoda.

Lasīt vairāk

Dzeguzēnu grupas izlaiduma diena.

Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš! Tik precīzi mēs varētu raksturot dzeguzēnu grupu, kurā šogad krietns pulciņš dzeguzēnu izpletīs savus spārnus,lai no Mārupes Namiņa lidotu jau uz jaunām zinību mājām. Baltas un sirdssiltas taciņas ir vedušas uz Namiņu un katrs ar savu stāstu azotē. No visas sirds vecāku un Namiņa vārdā sakam audzinātājām Elgai,Sandai un auklītei Elīnai par jūsu ieguldījumu kāda maza, bet nu jau liela cilvēka dzīvē. Visus burtiņus saliekam somā,atstājot PATEICĪBU!

Lasīt vairāk

Gada noslēguma koncerti.

Esam Mārupes Namiņā sagaidījuši izlaiduma nedēļu - ar rozā ziedu smaržu un starojošiem smaidiem! Bērnu starojošajiem smaidiem, vecāku lepnuma pilnajām acīm un pedagogu gandarījumu par paveikto šajā gadā.Soli pa solītim ir sasniegti lieli darbi. Kopā - roku rokā.

Lasīt vairāk

Čučumuižas rūķu viesizrāde.

Rūķītis Bučiņa ir sabučojusi visus ziediņus un tie krāšņi aug,plaukst un priecē mūs. Tā pat arī bērniņš ir izaudzis no māmiņas un tēta mīlestības. Laimīga sirsniņa un labas domas ļauj justies labi.

Lasīt vairāk

Popgrupas uzstāšanās bērnu slimnīcā.

No ❤ uz ❤! 21.maija rītā Mārupes Namiņa lielās popgrupas dziedātājas, kopā ar pedagogu L.Taubi, devās uz Bērnu klīniskā universitātes slimnīca(u),kur uzstājāmies ar prieka pilniem priekšnesumiem,iepriecinot bērniņus, māmiņas un personālu, kuriem saules stari logos iespīd ne tik spoži.

Lasīt vairāk

Sporta diena.

15.maija rītā Mārupes Namiņa bērni tikai aicināti uz pagalmu, kur bija atlidojušas fejas - tām bija nepieciešama palīdzība, bet, lai mēs spētu iepriecināt tās, mums bija jāveic dažādas sportiskās aktivitātes, lai laimes puteklīši pārkaisītu zemi.

Lasīt vairāk

Ierakstu studijā.

Kā katru gadu, arī šogad - 14.maijā Mārupes Namiņa popgrupu dziedātāji vienojās kopā, kur savas balstiņas iemūžināja ierakstu studijā.

Lasīt vairāk

Māmiņdienas koncerts.

Māmiņa, māmiņa tavi svētki klāt, gribu ko jauku tev dāvināt. Labu vārdiņu, mazu darbiņu, bučiņu un savu dziesmiņu

Lasīt vairāk

Čučumuižas rūķu viesizrāde.

Mārupes Namiņā bērnus priecēja Čučumuižas rūķu viesizrāde "Visus savus mīļos vārdus".

Lasīt vairāk

Ķīpsalas lielkoncerts "Bērnu pasaule 2019".

No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalas hallē notika izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2019”. Tā ir vienīgā izstāde Latvijā, kur reizi gadā vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz nopirkt preces dažāda vecuma bērniem un, kā ierasts, mūs priecēja arī lielā skatuve ar dejām un dziesmām.

Lasīt vairāk

Lieldienu stafetes pastaigas laikā un olu kaujas.

Lieldienās šūpoties, Lieldienās priecāties Par pirmiem ziediņiem Par raibām oliņām.

Lasīt vairāk

Lieldienu koncerts Mārupes Namiņā.

Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs, Glabāsim Lieldienu prieku arvien, Lai pazūd tumsa,kas dvēseles tirdī, Lieldienu saulīte,lai atspīd arvien.

Lasīt vairāk

Mārupes Cālis 2019.

18.aprīlī Mārupes Kultūras namā notika Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāžu un privāto pirmsskolas izglītību iestāžu jauno vokālistu konkursa Mārupes Cālis 2019 fināls, kurā tika noskaidrots 2019. gada skanīgākais cāli.

Lasīt vairāk

Uzstāšanās uz Spices LIDO skatuves.

Kā katru gadu, arī šogad Mārupes Namiņa popgrupu bērni, kopā ar ped. Līgu Taubi uzstājās uz spožās Spice, Lido Atrakciju Pilsētiņas skatuves.

Lasīt vairāk

Čučumuižas rūķu viesizrāde "Lieldienu Zaķa skola".

Tālumā jau sadzirdami Lieldienu rati, kuros tiek vesti pūpoli, zāles asniņi,saulītes siltie stari, kā arī dziesmas un dejas. Tikmēr pie mums ciemojas Čučumuižas rūķi, krustmāmiņa un krusttētiņš.

Lasīt vairāk

Konkurss "Tonis Pustonis" 2019

APSVEICAM konkursa "Tonis Pustonis" 2019 dalībniekus - ar laureātu iegūtajām 1. un 3. vietu! 6.aprīlī norisinājās konkursa diena, kurā uz skatuves kāpa arī Mārupes Namiņas popgrupu dziedātāji, pedagogs Līga Taube! Ar gandarījumu paziņojam rezultātus!

Lasīt vairāk

Pavasaris ienāk Mārupes Namiņā.

Saule noņēmusi savu mākoņu sedziņu un ik rītu noglāsta mūs ar saules stariem. Ir atnācis pavasaris! Vai sajūti to?

Lasīt vairāk

Noras Bumbieres fonds rīkotais "Jauno vokālistu konkurss".

16.martā norisinājās Noras Bumbieres jauno vokālistu konkurss, kurā piedalījās arī Mārupes Namiņa duets - Henriete un Šarlote, un solo izpildīja Gabriela.

Lasīt vairāk

Sieviešu dienas apsveikumi.

Paldies Tev mazais draudziņ, no Namiņa audzinātājām,auklītēm,Līgas un grupiņu mazajām dāmām, kuras šodien tika iepriecinātas 8.marta svētku dienā!

Lasīt vairāk

Vecvecāku koncerti Mārupes Namiņā.

Manu mīļo vecmāmiņ,manu mīļo vectētiņ, vienmēr jūs ciemos gaidu,priecājos un smaidu, par katru jauko brīdi,kad kopā esam mēs. Par rotaļām un spēlēm, par pasakām un dziesmām, par kopā ceptiem gardumiem.

Lasīt vairāk

Rieksta pasakas "Sniegavīrs un vasara".

1. martā Namiņa zālē norisinājās viesizrāde "Sniegavīrs un vasara".

Lasīt vairāk

Koncertuzvedums "Lielākais brīnums".

22. februārī viesizrādes dienā mūs apciemo Čučumuižas rūķi un krustmāmiņa Kristīne. Esot cits citam līdzās,steidzām noskaidrot kā radusies Valentīna diena un ko sniedz mīlestība vienam pret otru.

Lasīt vairāk

Pieredzes skolas uzņemšana Mārupes Namiņā.

15. februāra rītā Namiņa bērni sveicināja ar dziesmiņu pieredzes skolas pedagogus,kuri ciemojās pie mums Mārupes Namiņā.

Lasīt vairāk

Draudzības diena.

Bērnudārzā mums iet jauki, mēs viens otram esam draugi. Šī diena mirdz īpašāk par visām, jo sirsniņas tā laimīgi pukst mums.

Lasīt vairāk

Miega balle Mārupes Namiņā.

Ne tikai naktī uz jumta kores, bet arī no rīta Mārupes Namiņā mirdz zvaigznītes, kas sadevušās rociņās dodas līdzi mēnestiņam.Kad nakts tumsa apsedz zemīti ar zvaigžņotām debesīm, tad nolaižas sapņu feja,kas ik vienam atnes skaistus sapņus.

Lasīt vairāk

Policists Rūdis Mārupes Namiņā "Drošība ziemā".

Janvāra tēma ir ap drošību, sevis pasargāšanu un veselību. Tās ietvaros ik dienas pārrunājam drošību kā uz ielas,tā mājās un bērnudārzā.

Lasīt vairāk

Strazdulēni darina savu apģērbu.

Mēs esam zinātkāri, radoši un ar vēlmi pašiem ļaut darīt.

Lasīt vairāk

Ziemas priekus baudot.

Šī gada ziema mūs ir palutinājusi ar brīnišķīgu laiku, kad varam novērot gan salu, gan atkusni un no loga raudzīties uz puteni, bet visvairāk mūs priecē došanās ārā.

Lasīt vairāk

Zvirbulēni uzņem vitamīnus.

Vislabākais veids kā iepazīt pasauli ir to sagaršojot, pasmaržojot un sataustot. Izjūtam, paužam emocijas un izpētam, kas mums noris apkārt.

Lasīt vairāk