Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Piedzīvotie notikumi


Rudens svētku koncerti Mārupes Namiņā.

Māmiņ, gribu kastanīti! Kastanītis augstu, nevar aizsniegt kastanīti pazarē ar plaukstu! Māmiņ, gribu ļoti, ļoti! Varbūt uzkāp kokā? Re, jau māmiņa sēž kokā ar kastanīti rokā!

 Dzeguzēnu grupa. 

Koši rudens svētku koncertu iesāka Dzeguzēnu grupas bērni ar audzinātājām Elgu un Līgu K.
Kopīgiem spēkiem,pieaicinot talkā vecākus, tiem ļoti labi izdevās salasīt pilnus grozus sēņu, kur vāverīte izvēlējās visčaklākos sēņotājus. Kartupeļi rindā sastājuši gaida savu kārtu lielajā kastē, kā arī nosalušo lapu sārtie vaidziņi, priekā tvīkst, kad sastapsies ar grābekli! 
Malači! Kopīgiem spēkiem, ar drauga plecu pie sāniem,bērniem izdevās paveikt labus darbus! 

Cīrulēnu grupa. 

Māmiņ, paldies par kastanīti manā plaukstā, tēti paldies par saskrūvēto grābeklīti, rudens vējā lapas tverot! Iesim pretim rudenim kopā!
Cīrulēnu grupas bērni izkrāsoja koncertu košās krāsās kopā ar pedagogiem Zani un Ingu. Lapiņas uzbūra sauli rudens takās un plaukstiņas iedodot ežulēnam,tās sasildīja to sirsniņas!
Mēs lieli un darbiņi lieli! 

Cālēnu grupa. 

Re, arī cālēnu grupas bērni kopā ar pedagogiem Lauru un Zani ir droši iesoļojuši meža biezoknī, raudzīties vai sēņu micītes skaisti gozējas. Pa ceļam kādu ābolīti ieliekot kabatā, bet, ak vai! Tur tārpiņš virsū raugās, jo visiem tik ļoti garšo rudens veltes! 
Sirsnīgs un bērnības prieka bija bagāts šis koncerts!

Zvirbulēnu grupa. 

Rudens svētku rotaļpēcpusdienā ar mirdzošu prieku piedalījās arī Zvirbulēnu grupas bērni kopā ar vecākiem. Audzinātāja Ruta, ar mūzikas skolotāju Anastasiju uzbūra kraukšķīgu rudens dienu - ar zaļiem un sārtiem āboliem. Lapu čaboņā bija paslēpies kāds piedzīvojums, kā arī mazie zvirbulēni iemācīja māmiņai un tētim skanīgas dziesmas,kas pašiem patīk.
Paldies par kopā būšanu šajā dienā ik vienam!

Strazdulēnu grupa.  

Lapiņas, neslēpjiet savas krāsainās kleitiņas! Gozējaties rudens saules staru mirdzumā, kur rudens rūķis jūs nokrāsojis tiešām daiļi! 
Strazdulēnu grupas vecāku pasākumā audzinātājas Zane un Elīza, iepazīstināja bērnus ar meža izmaiņām rudenī. Kur gan bez meža zvēriem? Tur jau māmiņa un tētis iejūtas lomās un dodas kopīgā rotaļā!
Izkrāsosim katru dienu skaisti! 

*ar citiem attēliem variet iepazīties grupu sadaļā - foto galerija.