Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Piedzīvotie notikumi


Dzeguzēnu grupas izlaiduma diena.

Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš! Tik precīzi mēs varētu raksturot dzeguzēnu grupu, kurā šogad krietns pulciņš dzeguzēnu izpletīs savus spārnus,lai no Mārupes Namiņa lidotu jau uz jaunām zinību mājām. Baltas un sirdssiltas taciņas ir vedušas uz Namiņu un katrs ar savu stāstu azotē. No visas sirds vecāku un Namiņa vārdā sakam audzinātājām Elgai,Sandai un auklītei Elīnai par jūsu ieguldījumu kāda maza, bet nu jau liela cilvēka dzīvē. Visus burtiņus saliekam somā,atstājot PATEICĪBU!

 Paldies Jums vecāki no sirds par jūsu labo sirdi! Paldies ped.Līgai, kas ievedusi notiņu pasaulē un radījusi panākumiem apviltītus sasniegumus,kā arī esot pedagoģiskajā procesā.
Šodienas darba procesā pasakamies Namiņa kolektīvam, kas rūpējās,lai šī diena būtu brīnišķīga. Paldies Krista Zvirgzdina Make-Up & Hair, kura ar savu pieskārienu uzbūra izlaiduma grupas audzinātājas un auklīti īpašā mirdzumā. Kā arī paldies Berga Foto par iemūžinātajiem kadriem un izlaiduma grāmatas tapšanas procesā.
Viens vārds - paldies spēj tik ļoti sasildīt un liek justies laimīgam!
Mazais draudziņ, lai kādi vēji skartu tavus spārnus,atceries, ka vecāku siltās plaukstas un mūsu labās domas Tevi pavada plašajā pasaulē! Mārupes Namiņa vārti ik vienam absolventam vērti!