Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Piedzīvotie notikumi


Gada noslēguma koncerti.

Esam Mārupes Namiņā sagaidījuši izlaiduma nedēļu - ar rozā ziedu smaržu un starojošiem smaidiem! Bērnu starojošajiem smaidiem, vecāku lepnuma pilnajām acīm un pedagogu gandarījumu par paveikto šajā gadā.Soli pa solītim ir sasniegti lieli darbi. Kopā - roku rokā.

Cālīšu grupa.

Kā katru gadu arī šogad katrs bērniņš tiek sveikts ar audzinātāju pašgatavotām dāvanām,kā arī Līgas tamborēto zīmulīti, kas ar laiku pulcēs sev mazu ģimenīti. Paldies pedagogiem - Zanei un Ilzei par ieguldīto un sniegto mīļumu. Cālīšu grupas bērniem jūs tik mīļas! Paldies vecākiem par novērtējumu un labajiem vārdiem,kas mums nozīmē tik daudz!

Zvirbulēnu grupa.

Solīši,kas tik nedroši vēl šķita mācību gada sākuma ir tapuši par piedzīvojumu pilniem. Zvirbulēnu grupas bērni ir iepazinuši tik daudz. Mazā kūniņa ir vērusi savus spārniņus pretim saulei, lai jau pēc vasaras lidotu uz jaunu grupiņu,bet kāds vēl sildīsies tur pat. Par mazā acurauga lološanu jāpasakās audzinātājām Rutai,Ingai un auklītei Kintijai, jūsu rūpes ir neizmērojamas! Sirsnīgs paldies vecākiem par ziedu smaržu un vārdiem, kas silda!

Cīrulēnu grupa. 

Cīrulēnu grupas bērni izdzīvojuši krāsainu šo gadu, pat ja sirsniņā bēdiņa,tad Namiņa draugi liek uzmirdzēt un diena iesākas košās krāsās. Lai cik ātri gribas būt lielam, bet tad apjaušam, cik jauka ir bērnība. Lielais vairs nekad nebūs mazs,tādēļ ķersim aiz astes katru skaisto dienu,kas aususi no jauna. Izkrāsosim tās košās krāsās!
Saulainās krāsās atplauka arī audzinātāju sirdis - paldies Sandai,Zanei un auklītei Kristīnei par gudro padomiņu,kas tik vērtīgs,kāpjot zinību kalnā. Paldies vecāki par silto smaidu, kas liek sajust,ka esam īstajā laikā un vietā!

Strazdulēnu grupa.

Ar rabarberu maizi,kas glīti sasēdusi uz raberbera lapas un svētku drēbēs, strazdulēnu grupas bērni dodas uz gada noslēguma koncertu. Esam auguši gan garumā,gan zinību soma ir kļuvusi nedaudz smagāka, laiks baudīt vasaru,lai pēcāk uzkrātu jaunas gudrības.
Paldies audzinātājām, kas bijušas kopā ar strazdulēniem, tomēr vislielākais paldies audzinātājai Zanei un auklītei Guntai par gudrībiņu sniegšanu.
Liels un patīkams paldies grupas vecākiem,kas patiesi skaisti pateicās par šo gadu! Lai mums kopā raiti turpmākie solīši!
Saulainu vasaru sirdī !

*ar citiem attēliem variet iepazīties grupu sadaļā - foto galerija.