Zvaniet:  2 944 64 24
Zvaniet:  2 944 64 24
hamburger

Piedzīvotie notikumi


Vecvecāku koncerti Mārupes Namiņā.

Manu mīļo vecmāmiņ,manu mīļo vectētiņ, vienmēr jūs ciemos gaidu,priecājos un smaidu, par katru jauko brīdi,kad kopā esam mēs. Par rotaļām un spēlēm, par pasakām un dziesmām, par kopā ceptiem gardumiem.

 5. martā - Cālīšu grupai. 

Vecvecāku koncertu nedēļu ieskandina cālīšu grupas bērni. Tie vienmēr ar mirdzumu acīs sagaida,kad ciemos atbrauks omīte ar opi, tomēr šoreiz tie apciemoja mūs Mārupes Namiņā. Tiem dāvājām dziesmiņas,dzejoļus un pašu gatavotas dāvaniņas. Ik reiz mums šķiet opja klēpis visdrošākais un omes stāsti visskaistākie! Paldies, ka apciemojāt mūs un iepriecinājāt savu mazbērniņu,mazmazbērniņu! 

6. martā - Strazdulēnu grupai. 

Strazdulēnu grupas bērni kalendārā atzimējuši smaidiņu, jo tieši 6.martā pie mums ciemojās omītes un opji. Tik lielu prieku mums sagādā kopā būšana - vectēva kabatā paslēptā konfekte vissaldākā un omīte līdzās stāsta visskaistākos stāstus. Lai mirdzums Jūsu acīs neizzūd!

6. martā - Cīrulēnu grupai.

Cīrulēnu grupas bērni iejutās dažādos tēlos - tie pārtapa par meža dzīvniekiem. Tiem putniņi pavēstija, ka pie tiem dodas ciemos vecmāmiņa un vectētiņš. Ko tiem dāvāsim? 
Dāvāsim mūsu sarūpētās dziesmas, dzejoļus un dejas,kas nāk no sirds. Redzēt vecvecāku acīs laimību un sejā smaidu ir mūsu pati skaistākā dāvana ko spējām pasniegt! Tik labi, ka esiet mums līdzās!

7. martā - Zvirbulēnu grupai.

Vecvecāku pasākumu nedēļā ar prieku tika sagaidīti arī zvirbulēnu grupas mīļās omes un sirsnīgie opīši. Kādam šis bija pirmais pasākums,bet tik nozīmīgs,dāvājot koncertu svētku dienā. Arī mazākās grupiņas bērniņi bija pacentušies izveidojot dāvaniņu,kas lika atplaukt smaidā mūsu ciemiņiem Mārupes Namiņā!

7. martā - Dzeguzēnu grupai. 

Svētku nedēļas izskaņā savu priekšnesumu pasniedza Dzeguzēnu grupas bērni. Tie iejutās dažādās lomās un ar izteiksmi izspēlēja savu lomu. Bērniem ļoti patika šī ludziņa un vēlme iemācīties, lai vecvecākiem būtu liels prieks. Tie lepojas ar mums ik dienas, bet šajā reizē bija īpaši gandarīti,cik mazais ir jau liels! 

Paldies par skaistajiem foto Elīnai!

*ar citiem attēliem variet iepazīties grupu sadaļā - foto galerija.